MUDr. Daniel Kubina: ordinace praktického lékaře pro dospělé, Hlučín

Záleží vám na svém zdraví? Pak byste rozhodně neměli podceňovat pravidelné preventivní prohlídky u praktického lékaře. Stejně tak byste do ordinace měli zavítat při jakýchkoliv zdravotních obtížích a začít je řešit včas. Pokud hledáte osvědčeného a spolehlivého lékaře v obci Hlučín, navštivte ordinaci MUDr. Daniela Kubiny. Lékařské praxi se věnuje řadu let a ke každému pacientovi přistupuje pečlivě a individuálně. Na návštěvu se můžete mimo jiné objednat i online.

Pečlivá preventivní vyšetření i léčba

Praktický lékař MUDr. Daniel Kubina zajišťuje odbornou lékařskou péči ve standardním rozsahu. Provádí pravidelné preventivní prohlídky, na které své pacienty včas upozorní. Zaměřuje se také na diagnostickou a léčebnou péči. V rámci služeb nabízí i individuální konzultace a poradenství v oblasti léčby či výběru léku. Navíc spolupracuje s mnoha úzce specializovanými odborníky, na které vás případně odkáže. MUDr. Kubina se dále věnuje i očkování, a to včetně očkování proti klíšťové encefalitidě, infekční žloutence, chřipce a dalším onemocněním. Provádí odběry krve a biologického materiálu.

Moderně vybavená ordinace v Hlučíně

Ordinace lékaře MUDr. Daniela Kubiny je plně vybavená, a tak je schopná provést řadu diagnostických vyšetření přímo na místě. Lékař má k dispozici EKG pro monitorování srdeční aktivity, hemokult test na okultní krvácení, CRP testy i močové analyzátory. Pro měření krevního cukru používá profesionální glukometry, pomocí INR přístroje vyšetří srážlivost krve.

Ordinační hodiny a objednávkový systém

Ordinace praktického lékaře je pacientům k dispozici v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 7:30 do 13:00 hodin a ve středu od 7:30 do 12:00 a od 14:00 do 18:00 hodin. Pacienti se mohou objednat na konkrétní termín a čas pomocí online objednávkového systému. Preventivní prohlídka se objednává na určitý čas, pacient pak nečeká déle než 15 minut (s výjimkou akutních případů).

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Ordinace zkušeného lékaře v obci Hlučín
• Ordinační doby každý pracovní den
• Při objednání na preventivní vyšetření čekací doba do 15 minut
• Preventivní, diagnostická i léčebná péče
• Aplikace očkování různého typu