MUDr. Helena Olivová Šretterová: praktický lékař pro děti a dorost, Rakovník

Paní doktorka MUDr. Helena Olivová Šretterová provozuje ordinaci dětského lékaře pro děti a dorost. Pediatrie se zaměřuje na preventivní, léčebnou i diagnostickou péči. Dětská lékařka provozuje také poradnu pro kojence a postará se o zdraví vašich dětí od jejich narození až do dospělosti. Pediatrie sídlí ve městě Rakovník a pro dětské pacienty a jejich rodiče je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 11:00 a od 14:00 do 16:00 hodin.

Pediatrie Rakovník – preventivní, diagnostická i léčebná péče

O zdraví svých dětí musíme pečovat od jejich narození až do dospělosti. Vybudování důvěrného vztahu mezi lékařem, rodičem a dítětem je přitom naprosto zásadní. Dětská lékařka MUDr. Šretterová poskytuje preventivní, diagnostickou i preventivní péči. Na plánovaná preventivní vyšetření vašich dětí předem upozorní, takže na ně nezapomenete.

V případě zdravotních problémů provede s využitím moderních diagnostických postupů a vyšetření kvalitní diagnostiku a odhalí příčinu. Následně doporučí nejlepší postup léčby. Pediatr ve městě Rakovník poskytuje lékařskou péči s ohledem na potřeby a požadavky jednotlivce a ke svým malým pacientům přistupuje citlivě a přátelsky.

Zkušený pediatr provede různá vyšetření a aplikuje očkování

Aby mohl pediatr vykonávat kvalitní lékařskou službu, musí disponovat profesionálním vybavením. Ordinace pediatrie Rakovník odpovídá požadavkům moderní medicíny a umožňuje rychlou diagnostiku a zahájení léčby. Dětská lékařka provede například rychlý test CRP, postará se o měření glykémie, odebere biologický materiál či provede rozbory moči. Zajišťuje také aplikaci povinných i dobrovolných očkování a píchání náušnic.