MUDr. Jana Junková: praktický lékař pro děti a dorost, České Budějovice

Hledáte v Českých Budějovicích zkušeného praktického lékaře pro vaše děti, který je bude doprovázet od jejich narození až do dospělosti? Obraťte se na dětskou lékařku MUDr. Janu Junkovou, která má v oboru pediatrie mnohaleté zkušenosti. Ordinaci dětské lékařky najdete na ulici Lidická. Zajistí veškeré služby související s péčí o zdraví dětí a dorostu, a to až do dosažení věku 19 let. Zaměřuje se na preventivní, diagnostickou i léčebnou péči a spolupracuje s řadou úzce specializovaných odborníků.

Kompletní zdravotní péče od narození do dospělosti

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Jana Junková poskytuje komplexní lékařskou péči pro děti od narození až do dovršení věku 19 let. Poskytuje ambulantní vyšetření a klade důraz na pečlivé preventivní prohlídky. Provozuje také poradnu pro kojence, kdy pomáhá maminkám zajistit co nejlepší péči o jejich právě narozené děti.

V případě konkrétních zdravotních problémů u dětí se dětská lékařka postará o diagnostiku onemocnění a zahájí adekvátní léčbu. Ke každému pacientovi přistupuje individuálně a snaží se maximálně vyjít vstříc časovým možnostem rodičů. Dětská lékařka také vydává lékařské zprávy a potvrzení, například při nástupu do školských zařízení, autoškol, škol v přírodě, ozdravných pobytů a podobně.

Aplikace povinného i nepovinného očkování

Ordinace dětské lékařky MUDr. Junkové v Českých Budějovicích zajistí také aplikaci očkování, a to jak povinného, tak nepovinného. Mezi nepovinné očkování patří například vakcinace proti klíšťové encefalitidě, žloutence A a B, meningokokům, karcinomu děložního čípku a další. S rodiči vhodnost a účinky jednotlivých vakcín podrobně konzultuje, doporučí ideální postup a připraví ideální plán očkování.

Ordinační hodiny MUDr. Junkové v Českých Budějovicích

Praktická lékařka pro děti a dorost je dětem i rodičům k dispozici každý všední den, ve čtvrtky v odpoledních hodinách. Ordinační hodiny dětské lékařky jsou následující:

  • Pondělí 8:00-11:30
  • Úterý 10:00-11:30 (poradna pro zdravé děti)
  • Středa 8:00-10:00, 10:00-11:30 (poradna pro zdravé děti)
  • Čtvrtek 13:30-16:30
  • Pátek 8:00-11:30
Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Dětská lékařka v Českých Budějovicích s mnohaletou praxí
• Aplikace povinného i nepovinného očkování
• Individuální lékařská péče pro děti od narození až do věku 19 let
• Moderně vybavená ordinace na ulici Lidická