MUDr. Jiří Prach: interní ambulance, Plzeň

MUDr. Jiří Prach provozuje soukromou specializovanou ordinaci. Zaměřuje se převážně na poruchy vnitřních orgánů a metabolismu. Interní ambulance doktora Pracha se nachází v krajském městě Plzeň na ulici Nádražní.

Léčba poruch vnitřních orgánů a metabolismu

Soukromá ordinace poskytuje veškerá vyšetření při potížích souvisejících s metabolismem. MUDr. Jiří Prach je specialistou na onemocnění vnitřních orgánů, a proto se na něj neváhejte v případě nenadálých obtížích obrátit. Specializovaná ordinace disponuje moderním zázemím a všemi potřebnými přístroji, které umožňují podrobnou diagnostiku a léčbu pacientů. Interní ambulance v čele s MUDr. Jiřím Prachem léčí onemocnění zažívacího traktu, endokrinního systému nebo poruchy metabolismu a vnitřního prostředí.

Soukromá interní ambulance Plzeň s nadstandardní péčí

Pro zjištění původců problémů a vyřešení zdravotních potíží používají lékaři v ambulanci všechna potřebná vyšetření. Pro základní diagnostiku je základem měření krevního tlaku, vyšetření ledvin nebo sonograf krku a štítné žlázy. Podle druhu zdravotních problémů je možné přímo v ambulanci provést vyšetření EKG a krevního tlaku, ergometrii nebo echokardiografii.

Interní ambulance poskytuje veškerou péči, diagnostiku a následnou léčbu pacientů. MUDr. Jiří Prach nabízí i nadstandardní péči nad rámec běžných vyšetření, díky čemuž lze zdravotní problémy vyřešit rychleji. Neváhejte navštívit interní ambulanci v Plzni s jakýmkoliv zdravotním problémem.