MUDr. Karel Stuchlík: praktický lékař pro dospělé, Josefův Důl

Ordinace lékaře MUDr. Karla Stuchlíka se nachází v obci Josefův Důl. Praktický lékař zajišťuje komplexní lékařskou péči pacientům od 14 let. Poskytuje preventivní, diagnostickou i léčebnou péči, nabízí také návštěvní službu. Vzhledem ke své lokalitě poskytuje ordinace své služby také turistům a rekreantům v Jizerských horách.

Moderní ordinace a profesionální přístup

Praktický lékař MUDr. Karel Stuchlík se své lékařské praxi věnuje již řadu let. V ordinaci Josefův Důl zajišťuje komplexní lékařskou péči, která zahrnuje preventivní prohlídky, diagnostiku i zahájení léčby. V rámci akutní péče poskytuje ošetření samozřejmě i dětem. Ordinace Josefův Důl disponuje veškerým moderní vybavením a přístroji.

K dispozici je například EKG, CRP testy, rehabilitační ultrazvuk a laser či glukometr. Lékař provozuje ordinaci také v Tanvaldu. V současné době stále přijímá pacienty, pokud tedy hledáte zkušeného lékaře, který se postará o vaše zdraví, MUDr. Stuchlík je správnou volbou. Během své více než 20leté praxe ošetřil stovky pacientů a své služby nabídne i vám.

Lékařská péče pro turisty v Jizerských horách

Josefův Důl se nachází v údolí Kamenice v Jizerských horách. Jedná se o turisticky oblíbenou oblast, z toho důvodu zajišťuje ordinace MUDr. Karla Stuchlíka také lékařskou péči pro turisty a rekreanty. V případě zranění nebo jakýchkoliv zdravotních potíží během svého pobytu v Jizerských horách se obraťte na lékaře, která vás bez problémů přijme a vyšetří.

Ordinační hodiny:

  • Pondělí 07:30 - 12:00
  • Úterý 07:30 - 12:00 a 13:00 - 15:00 (objednaní)
  • Středa 13:00 - 16:00 /16:00 - 18:00 (objednaní)
  • Čtvrtek 07:30 - 12:00 a 13:00 - 15:00 (objednaní)
  • Pátek 07:30 - 14:00