MUDr. Libor Němec: oční ordinace a iridologická poradna, Vyškov

Hledáte ve Vyškově moderně vybavenou oční ordinaci, ve které vám pomohou při řešení konkrétních problémů se zrakem, provedou měření a doporučí výběr vhodné korekční pomůcky? Pak navštivte oční ordinaci a iridologickou poradnu LUDr. Libora Němce, která se nachází v prostorách polikliniky Stomaped na adrese Puškinova 63. MUDr. Němec přistupuje ke každému pacientovi individuálně a s maximální péčí. Také proto se do ordinace opakovaně vrací stálí pacienti a současně přibývají i noví.

Oční ordinace pod vedením zkušeného očního lékaře

Oční ordinaci ve Vyškově provozuje zkušený oční lékař MUDr. Libor Němec, který má ve svém oboru mnohaletou praxi. Lékařskou fakultu absolvoval již v roce 1990, dříve pracoval v oční ambulanci nemocnice ve Vyškově a také v soukromé oční ordinaci MUDr. Pecharové v Praze. Soustavně se věnuje také oblasti celostní medicíny. V 90. letech absolvoval základní zkoušku z akupunktury, kurzy homeopatie, od roku 2002 se věnuje také práci v Institutu přírodní medicíny v Praze. Jako oční lékař a příznivce celostní medicíny se specializuje zejména na iridologii. V minulosti absolvoval i řadu iridologických kurzů.

Iridologická poradna ve Vyškově

Kromě běžné lékařské oční praxe se MUDr. Němec zaměřuje na iridologii a v ordinaci ve Vyškově provozuje iridologickou poradnu. Iridologie patří mezi oblast alternativní medicíny, která se věnuje diagnóze zdravotního stavu podle obrazu duhovky jeho oka. Podle iridologů je oko propojeno se všemi částmi našeho těla, a tak z něj lze vyčíst celkový zdravotní stav jedince a doporučit další možnosti léčby či zlepšování zdravotního stavu.

Moderně vybavená oční ordinace

V rámci své oční ambulance využívá MUDr. Němec moderní a osvědčené metody při léčbě různých poruch zraku. Kromě základního vybavení má k dispozici například panfundoskop, moderní počítačový perimetr, bezkontaktní perimetr a vybavení. Ať už jste příznivce alternativní medicíny, nebo vyhledáváte tradiční a ověřené postupy léčby, navštivte oční ambulanci ve Vyškově.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Oční lékař s mnohaletou praxí a zájmem o oblast celostní medicíny
• Moderně vybavená oční ordinace včetně počítačového perimetru
• Provoz iridologické poradny
• Měření zraku, léčba konkrétních očních vad a prevence