MUDr. Marie Stivarová: praktický lékař pro dospělé, Frýdek-Místek

Hledáte ve Frýdku-Místku praktického lékaře, který se postará o zajištění kvalitní lékařské péče? MUDr. Marie Stivarová provozuje na ulici 8. pěšího pluku ordinaci, ve které poskytuje preventivní, léčebnou i diagnostickou péči. Současně pracuje jako závodní lékař pro malé i velké firmy a stará se o zdraví jejich zaměstnanců. MUDr. Marie Stivarová klade důraz na individuální přístup ke všem pacientům a vychází jim vstříc v závislosti na jejich časových možnostech.

Diagnostická, léčebná i preventivní péče o pacienty

Preventivní lékařská péče je velmi důležitá pro včasné odhalení a řešení závažnějších zdravotních problémů. MUDr. Marie Stivarová si to uvědomuje a svým pacientům poskytuje kvalitní a pečlivou preventivní péči. Součástí poskytovaných služeb je také péče diagnostická a léčebná.

Pokud vás trápí jakýkoliv zdravotní problém, navštivte ordinaci praktické lékařky ve Frýdku-Místku. Provede veškerá potřebná vyšetření, na základě kterých diagnostikuje konkrétní zdravotní problém a následně zahájí léčbu. Spolupracuje také s řadou úzce specializovaných odborníků, na které vás v případě potřeby odkáže.

Služby závodního lékaře

MUDr. Marie Stivarová pracuje současně jako závodní lékař. Své služby poskytuje jak malým, tak velkým firmám. Podle platné legislativy jsou všechny firmy povinné mít svého poskytovatele pracovně-lékařských služeb. Lékařka se postará o zdraví vašich zaměstnanců a zajistí jim adekvátní lékařskou péči. Své služby poskytuje především firmám z Frýdku-Místku a přilehlého okolí.

Zajištění péče v plně vybavené moderní ordinaci

Praktický lékař MUDr. Stivarová působí v moderně vybavené ordinaci, která disponuje celou řadou diagnostických přístrojů a lékařských pomůcek. Také díky tomu může poskytovat kvalitní lékařskou péči vycházející z mnohaleté zdravotní praxe. Lékařka provádí vyšetření CRP, HbA1c, hemokult, k dispozici má také močový analyzátor, glukometr či přístroj na měření INR.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

● Praktický lékař ve Frýdku-Místku s mnohaletou praxí v oboru
● Služby závodního lékaře pro malé i velké firmy
● Preventivní, léčebná i diagnostická péče
● Moderně vybavená ordinace