Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
Doctor_2-512
ING_33594_226292

 

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Miroslava Lejsková provozuje ordinace v obcích Šaratice a Otnice na Vyškovsku. Zaměřuje se na preventivní, diagnostickou i léčebnou péči ve standardním rozsahu. Klade důraz na dlouhodobé budování důvěry s malými pacienty a vstřícný přístup k dětem i jejich rodičům.

MUDr. Miroslava Lejsková: praktická lékařka pro děti a dorost, Šaratice a Otnice

Hledáte v okrese Vyškov praktickou lékařku pro děti a dorost, která se postará o zdraví vašich dětí od narození až do dospělosti? Pak se obraťte na MUDr. Miroslavu Lejskovou, která provozuje ordinace v obcích Šaratice a Otnice. Lékařka klade důraz na vstřícný a přátelský přístup ke všem dětským pacientům, stejně tak jí záleží na bezproblémové domluvě s rodiči. MUDr. Lejsková se snaží maximálně vyjít vstříc časovým možnostem dětí i rodičů, proto ordinuje jak v dopoledních, tak odpoledních hodinách.

Preventivní, diagnostická i léčebná lékařská péče

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Miroslava Lejsková poskytuje profesionální lékařskou péči v běžném rozsahu. Za velmi důležité považuje preventivní prohlídky, díky kterým často odhalí různé zdravotní problémy už v jejich zárodku. Proto preventivní provádí s maximální pečlivostí. Na blížící se termín návštěvy rodiče včas upozorní, a tak se nemusí bát, že by na plánovanou prohlídku zapomněli.

Součástí poskytovaných služeb je také diagnostická péče. S využitím různých diagnostických přístrojů a metod stanoví diagnózu a zahájí nejvhodnější léčbu. Lékařka v ordinaci v Otnicích a Šaraticích na Vyškovsku provádí také aplikace očkovacích vakcín, odběry biologického materiálu a další lékařské úkony.

Péče o kojence, školáky i adolescenty

Hledáte lékařku, která se postará o zdraví vašich dětí od narození až do dospělosti? MUDr. Lejsková má bohaté zkušenosti s péči o nejmenší děti, stejně tak o děti školního věku nebo adolescenty. Malé pacienty dobře zná a od prvního setkání si s nimi buduje důvěru. Vzhledem k dlouhodobé péči je lékařka schopna odhalit náhlé změny zdravotního stavu a určit jejich příčinu.


Ordinace Otnice:


Po: 11:00 - 15:00
St:   7:00 - 16:00 
Pá:   7:00 - 13:00


Ordinace Šaratice:


Po: 7:00 - 10:00
Út: 7:00 - 13:00
Čt: 7:00 - 13:00