MUDr. Oldřich Fiala, CSc.: chirurgická ambulance, Železný Brod

Hledáte ve městě Železný Brod zkušeného chirurga, který se postará o provedení chirurgických zákroků či o léčbu onemocnění spadajících do oblasti chirurgie? Obraťte se na chirurgickou ambulanci, ve které ordinuje MUDr. Oldřich Fiala, CSc. Ambulanci najdete v prostorách místní polikliniky ve 4. patře. Poliklinika se nachází na adrese Jarní 53, Železný Brod.

Operace v celkové i místní anestezii

Chirurgická ambulance v Železném Brodu provádí celou řadu chirurgických zákroků. Vše podrobně konzultuje se svými pacienty a před provedením zákroku předá podrobné informace. MUDr. Oldřich Fiala se postará o chirurgické zákroky v oblasti křečových žil, kýly, hemoroidů, vbočených palců či kladívkových prstů. Chirurgická ambulance léčí také tenisové lokty, lupavé prsty, odstraňuje mateřská znaménka či provádí odborné chirurgické zákroky v oblasti endoprotéz kyčelních a kolenních kloubů.

Léčba onemocnění spadajících do oboru chirurgie

Chirurgická ambulance se kromě provádění operací a chirurgických zákroků zabývá dlouhodobou léčbou různých onemocnění. Zkušený chirurg MUDr. Oldřich Fiala se stará o pacienty s onemocněním páteře, kloubů, svalů a svalových úponů či šlach. Věnuje se také pacientům s onemocněním zažívacího traktu, štítné žlázy, prsu či cévního systému.

Chirurgickou ambulanci najdete v prostorách polikliniky

Chirurgická ambulance MUDr. Fialy sídlí v budově polikliniky, kde se nachází celá řada dalších specializovaných pracovišť. Lékaři mezi sebou úzce spolupracují a v případě potřeby doporučí návštěvu jednoho z nich. Na chirurgickou ambulanci vás zpravidla odkáže váš obvodní lékař, který doporučí odborné chirurgické vyšetření, případně provedení chirurgického zákroku.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Chirurgie se nachází přímo na poliklinice v Železném Brodě
• Provádění mnoha chirurgických zákroků v celkové i lokální anestezii
• Dlouhodobá léčba mnoha onemocnění
• Spolupráce s dalšími specialisty a obvodními lékaři
• Moderně vybavená chirurgická ambulance s důrazem na individuální přístup