MUDr. Radmila Pflugová Růžičková: ordinace praktického lékaře, Domažlice

Hledáte zkušeného lékaře v městě Domažlice, který se postará o pečlivou preventivní, diagnostickou i léčebnou péči? Praktický lékař MUDr. Radmila Pflugová Růžičková se lékařské praxi věnuje již řadu let a lékařskou praxi provozuje v moderně vybavené ordinaci. MUDr. Pflugová Růžičková vám pomůže při zdravotních obtížích a díky pečlivým kontrolám odhalí problém již v jeho zárodku. Ordinace Domažlice se nachází na ulici U Nemocnice 148.

Praktický lékař provede preventivní prohlídku a vyřeší zdravotní problém

Ať už vás trápí konkrétní zdravotní problém, nebo jen absolvujete pravidelnou preventivní prohlídku, spolehněte se na vstřícný a pečlivý přístup k pacientům. Ordinace MUDr. Pflugové Růžičkové staví na vybudování důvěrného vztahu mezi lékařem a pacientem a ke každému přistupuje pečlivě a individuálně. Ordinace Domažlice je vybavena řadou moderních diagnostických přístrojů, které usnadní přesné určení příčiny konkrétního problému a umožní cílenější léčbu.

Staňte se pacientem ordinace Domažlice

Pokud stále hledáte praktického lékaře ve městě Domažlice, obraťte se na MUDr. Radmilu Pflugovou Růžičkovou a přidejte se mezi stovky spokojených pacientů. Paní doktorka spolupracuje s řadou specialistů a v případě potřeby vás odkáže na konkrétního úzce specializovaného lékaře. Kromě léčby a diagnostiky poskytuje odborné poradenské služby a vydává lékařská potvrzení. Ordinace je vám k dispozici od pondělí do pátku, a to v následujících ordinačních hodinách:

  • Pondělí 12:00–18:00

  • Úterý 07:00–12:00

  • Středa 07:00–12:00

  • Čtvrtek 07:00–10:00, 13:00–15:00

  • Pátek 07:00–12:00