MUDr. Tomáš Mařatka: interní a kardiologická ambulance, Kolín

Hledáte zkušeného lékaře v oblasti interní medicíny či kardiologie ve městě Kolín? Obraťte se na specialistu MUDr. Tomáše Mařatku, který má ve svém oboru mnohaletou praxi a provozuje ve městě interní a kardiologickou ambulanci. Do ambulance je nutné objednat se předem, a to na základě doporučení vašeho praktického lékaře.

Kardiologie a interna Kolín

Trápí vás zdravotní problémy, které se týkají onemocnění srdce nebo jiných orgánů souvisejících s lékařským oborem vnitřní medicíny? Konzultujte své problémy s praktickým lékařem a v případě potřeby se obraťte na ambulanci kardiologie a interny v Kolíně pod vedením zkušeného lékaře MUDr. Tomáše Mařatky.

Specialista provede veškerá potřebná vyšetření a postará se o odhalení zdravotního problému a zahájení adekvátní léčby. Kardiologie a interna ve městě Kolín je vybavena moderními lékařskými přístroji, díky kterém lze odhalit většinu problémů rychle a přesně. Lékař má ve své ambulanci k dispozici například elektrokardiograf, echokardiograf či zařízení pro 24hodinové monitorování srdeční činnosti a krevního tlaku.

Kardiolog je vám k dispozici od pondělí do pátku

Kardiologie a interna ve městě Kolín je svým pacientům k dispozici od pondělí do pátku, a to v tyto ordinační hodiny:

  • Pondělí 7:00 - 15:00

  • Úterý 7:00 - 15:00

  • Středa 7:00 - 16:00

  • Čtvrtek 7:00 - 17:00

  • Pátek 7:00 - 13:00

Návštěvu specialisty konzultujte se svým praktickým lékařem a nezapomeňte se objednat s dostatečným předstihem.