MVDr. Gabriela Zajícová: veterinární ordinace se zaměřením na malá zvířata, Polička

Veterinární ordinace Polička se postará o všechna malá zvířata. Zakládá si na profesionálním, ale zároveň lidském přístupu. Klienti se zde setkají s přátelským, pozitivním a vstřícným přístupem v hezkém prostředí, v němž se oni i jejich domácí mazlíčci budou cítit dobře. Prioritou veterinární ordinace Polička je poskytnout zvířatům špičkovou péči přesně podle jejich potřeb. Používají k tomu ty nejmodernější metody. Zabývají se zde jak prevencí, tak samotnou léčbou onemocnění.

Veterinární ordinace s moderním vybavením

Veterina Polička klade důraz na prevenci zdraví zvířat. Zaměřuje se i na pravidelné prohlídky, během kterých provádí každoroční vakcinace a aplikace antiparazitik. Pracují zde s moderními přístroji a mají k dispozici vlastní laboratoř. U nemocných zvířat provádí celou řadu vyšetření a zákroků.

Provádí sonografická vyšetření, biochemickou analýzu, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, parazitologická vyšetření, čipování i kastrace. Kromě EKG a rentgenových snímků zde vykonávají operační zákroky, a to jak plánované, tak akutní. Zabývají se i porodnictvím a provozují také onkologickou chirurgii. Veterinární ordinace Polička má k dispozici ambulanci i operační sál.

Veterina Polička: profesionální tým s dostupnou péčí

Ve veterinární ordinaci Polička pracuje tým zkušených profesionálů. Jsou odborníky s rozsáhlými znalostmi. Jejich profesionální přístup dokazuje řada dobrých referencí. Vždy se zde snaží o co největší komfort zvířat, při hospitalizaci proto dbají na všechny jejich potřeby a celkovou pohodu. To vše poskytují za nízké ceny, takže si služby veterinární ordinace může dovolit v podstatě každý. Zákazníci zde pro své mazlíčky koupí krmiva a veterinární diety. Veterina Polička se nachází na ulici Husova 77.