MVDr. Petra Olmová: veterinární ordinace, Brno-Bohunice

Hledáte v Brně moderně vybavenou veterinární ordinaci, ve které se postarají o vaše domácí mazlíčky v rámci preventivní péče i léčby? Pak zavítejte do veterinární ordinace MVDr. Petry Olmové, která se nachází v městské části Bohunice. Veterina se vyznačuje rozsáhlou nabídkou poskytovaných služeb v oblasti prevence, diagnostiky i léčby. Nově provádí vyšetření srdce - ultrazvukové kardiologické s dopplerem. Nabízí také řadu doplňkových služeb, mezi které patří provoz prodejny se speciálním krmivem, chovatelskými potřebami, fyzioterapie, homeopatie nebo činnost psího salonu.

Svěřte svého mazlíčka do rukou zkušené veterinářky

Veterinární ordinaci v Brně-Bohunicích provozuje MVDr. Petra Olmová, která se v oboru pohybuje mnoho let. Vystudovala obor Všeobecná veterinární medicína na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně a má za sebou praxi v mnoha brněnských veterinárních ordinacích. Působila také jako veterinární lékař v tréningové centrále dostihových koní v Mladém Smolivci, absolvovala řadu odborných praxí a stáží v zahraničí a má za sebou i publikační činnost v časopisech pro chovatele. Po studiích absolvovala řadu seminářů, workshopů a kongresů. Podrobné informace o praxi MVDr. Olmové naleznete na internetových stránkách ordinace. Mimo paní doktorky Olmové, se v ordinaci setkáte s dalšími odborníky, kteří mají skvělý přístup ke všem zvířatům.

Preventivní, diagnostická i léčebná péče

Veterinární ordinace v Bohunicích poskytuje rozsáhlou škálu služeb v oblasti preventivní, diagnostické i léčebné péče pro zvířata. V rámci prevence provádí například vakcinace psů, koček a drobných savců, dále odčervení, krácení drápků, ošetření análních žláz nebo čipování a vystavení petpassu. Věnuje se mnoha oblastem diagnostiky a terapie onemocnění od endokrinologie přes dermatologii po stomatologii či urologii.

Díky modernímu vybavení je veterinární ordinace schopna provést nejrůznější vyšetření a laboratorní testování. Patří mezi ně například hematologické a biochemické vyšetření krve, stanovení hormonů a progesteronu, imunologické vyšetření, stěry, histologické vyšetření tkání a mnoho dalšího.

Další služby veterinární ordinace v Brně-Bohunicích

Cílem veterinární ordinace MVDr. Petry Olmové je poskytnout chovatelům co nejširší škálu služeb. Proto kromě prevence a léčby provozuje také prodejnu chovatelských potřeb a pomůcek, kde si zakoupí veškeré potřebné vybavení. Součástí veteriny je také psí salón, který nabízí stříhání, trimování, koupání, vysoušení i rozčesávání zplstnatělé srsti. Tyto procedury pak poskytuje nejen psům, ale také kočkám či králíkům.

Zkušená veterinářka se dlouhodobě věnuje také oblasti fyzioterapie psů. Provádí různé typy fyzioterapie, například bioterapii, magnetoterapii, hydroterapii, cvičení na gymballech či terapeutické masáže. Věnuje se také oblasti homeopatie pro zvířata, v rámci které poskytuje konzultace i pravidelné homeopatické kontroly.

Ordinační hodiny:

Pondělí až pátek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-10:00
Neděle: 17:00-19:00

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Moderně zařízená veterinární ordinace v Brně
• Široká škála služeb v oblasti prevence, diagnostiky i léčby
• Provoz psího salonu
• Zaměření na fyzioterapii i homeopatii pro zvířata

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

MVDr. Jindřich Konečný: veterinární ordinace, Přelouč

Hledáte zkušeného zvěrolékaře, který zajistí odbornou péči pro vašeho domácího mazlíčka? Ať už potřebujete preventivní nebo akutní službu, veterinář MVDr. Jindřich Konečný ve městě Přelouč naplní vaše…

celý článek >>

MVDr. Jan Vácha: veterinární ordinace, Praha 5

Veterinární ordinace pod vedením MVDr. Jana Váchy se sídlem v městské části Praha 5 se zaměřuje na preventivní, diagnostickou i léčebnou péči o domácí zvířata. Veterinář má mnohaletou lékařskou praxi a zaměřuje…

celý článek >>

Veterinární centrum Za Kocábou, spol. s r. o.

Poskytujeme veterinární péči společenským a hospodářským zvířatům, a to v ordinaci v našem sídle, nebo prostřednictvím návštěv u chovatelů koní a hospodářských zvířat přímo na farmách.  Ordinační hodiny:…

celý článek >>
MUDr. Květoslava Nováková

CENTRUM ESTETICKÉ DERMATOLOGIE, MUDr. Květoslava Nováková: dermatovenerologie a estetická dermatologie, Olomouc

Hledáte-li kožního lékaře, který se kromě běžné kožní lékařské praxe specializuje i na oblasti estetické dermatologie a dermatovenerologie, obraťte se na centrum estetické dermatologie Olomouc. MUDr.…

celý článek >>