Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
anexia-logo
LOG-FOTO-SKLADY-Hala1

Historie dnes největší dopravní firmy v okrese Rakovník sahá až do roku 1949. Tehdy vznikl dopravní závod v rámci celorepublikové dopravní společnosti ČSAD. V roce 1993 vznikla společnost ANEXIA, a to po privatizaci státního podniku. Mezi hlavní činnosti společnosti patří mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, spedice, osobní doprava, skladování a logistika, servis DAF či opravy nákladních vozidel a autobusů.

ANEXIA s.r.o.: největší dopravní firma v okrese Rakovník

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava

V současné době zaměstnává společnost ANEXIA téměř 460 zaměstnanců a provozuje přes 100 nákladních souprav DAF s návěsy Schmitz, Kögel a Krone. Vlastní dopravou pokrývá celou Evropskou unii, přičemž se specializuje na nákladní dopravu do a z Německa. Firma dále zajišťuje spediční přepravu zásilek prověřenými partnery po celém území Evropy, dále přepravuje zásilky ADR a provozuje i systém Milk run.

Autodoprava, logistika a další služby

Firma provozuje moderní systém, který umožňuje sledování zásilek zákazníkem v reálném čase. Základem úspěchu firmy je také provázání nákladní dopravy s poskytováním rozsáhlých logistických služeb. ANEXIA má k dispozici 4 moderní sklady a manipulační halu o celkové rozloze 50 000 m2. Společnost má vysoký standard v oblasti bezpečnosti a kvality, navíc zaměstnává místní pracovníky z Rakovnicka, a tak podporuje region. Společnost však nabízí celou řadu dalších služeb. Provozuje například vlastní čerpací stanici, diagnostické středisko či nejmodernější tlakovou myčku vozů.