NKB střechy fasády, s.r.o.: tepelné izolace, hydroizolace střech i zateplení budov, Praha

Společnost NKB střechy fasády se specializuje na hydroizolace střech a zateplení budov. Využívá přitom osvědčené a kvalitní izolační materiály, které se vyznačují vysokou životností a nadprůměrnými tepelněizolačními vlastnostmi. Firma poskytuje své služby zejména zákazníkům z hlavního města Praha, v případě zájmu však pracuje s klienty po celé České republice.

Tepelná izolace, hydroizolace a zateplení budov

Společnost NKB střechy fasády se již od roku 2012 specializuje na hydroizolace střech, tepelnou izolaci, zateplení budov i montáž spodní izolace. Společnost preferuje individuální přístup ke každému zákazníkovi a díky mnohaletým zkušenostem a vlastnímu know-how provede práce rychle a kvalitně.

Pokud chcete zamezit tepelným ztrátám a ušetřit na energiích, důležitost izolace nepodceňujte. Tepelná izolace i hydroizolace mají na spotřebu energií zásadní vliv. Společnost NKB střechy fasády provádí také izolace teras, balkonů, základů i jezírek.

Profesionální práce a rychlá realizace

Hledáte zkušené řemeslníky, kteří se postarají o rychlou, precizní, čistou a funkční montáž izolace? Tepelná izolace, hydroizolace střech i zateplení budov vyžaduje řadu zkušeností a přesah do dalších oborů, zejména do zednického řemesla. Společnost se sídlem ve městě Praha zaměstnává jen zkušené řemeslníky s mnohaletou praxí, kteří dlouhodobě odvádí dobrou práci. Pokud chcete mít jistotu, že vaše nová tepelná izolace bude opravdu funkční, obraťte se na odborníky. Firma NKB střechy fasády je vám k dispozici.