Občerstvení Rovinka, Krkonoše

Chystáte se na výlet, túru nebo dovolenou do Krkonoš? Pak při procházce nesmíte minout jednu z vyhlášených restaurací. Občerstvení Rovinka, které naleznete v Krkonoších na rozcestí Na Rovince, láká své návštěvníky v letním i zimním období. Na turisty nezapomíná ani během Vánoc – na Štědrý den má otevřeno až do 16 hodin. Přijďte i vy ochutnat místní krkonošské speciality, v zimě se zahřát svařákem a v létě zase zchladit točeným pivem. Občerstvení Rovinka je také ideálním místem pro pořádání oslav, pohoštění i grilování pro větší počet osob.

Občerstvení Rovinka – oblíbená restaurace v Krkonoších

Návštěva restaurace Rovinka se stala pro mnoho návštěvníků Krkonoš tradicí. Milý personál, příjemné prostředí i dobrá poloha k návštěvě tohoto zařízení přímo vybízí. Občerstvení se nachází na rozcestí Na Rovince, tedy na křižovatce turistických cest z Benecka, Žalého, Janovy Hory, Horních Míseček a Špindlerova Mlýna. Restaurace je nekuřácká, zaměřuje se na přípravu české a krkonošské kuchyně. Ve venkovních prostorách občerstvení se nachází dětské hřiště.

Nabídka pokrmů i nápojů za příznivé ceny

Hledáte stravovací zařízení bez vysokohorských přirážek? Občerstvení Rovinka si získalo svou oblibu nejen kvůli poloze a milému personálu, ale také pro příznivé ceny za pokrmy i nápoje. Ať už se budete chtít během túry zahřát teplým čajem, svařákem nebo se v létě osvěžit pivem nebo nealkoholickým nápojem, na rozcestí Na Rovince najdete útočiště.

V restauraci se také dobře najíte. Je jen na vás, jestli se během túry zakousnete do grilované klobásky, nebo dáte raději přednost borůvkovým knedlíkům. Občerstvení Rovinka potěší i ty, kteří si rádi pochutnají na něčem malém k pivu. Vyhlášená je tlačenka nebo chleba se škvarky a cibulí.