Optika Martin Lamberský Světlá nad Sázavou: kvalitní brýle a čočky pro vaše oči

Sháníte nové brýle nebo potřebujete přeměřit dioptrie? Využijte služeb oční optiky ve Světlé nad Sázavou. Optika Martin Lamberský se optometrii věnuje již od roku 1991 a neustále své služby zdokonaluje. Zaostřete na svět s novými brýlemi, které mohou být i stylovým doplňkem.

Široký výběr čoček i obrouček pro všechny věkové kategorie

Oční optika Světlá nad Sázavou nabízí komplexní služby měření zraku a zajištění těch pravých brýlí či čoček pro vaše oči. Prodejna nabízí široký sortiment brýlových obrub a čoček pro všechny věkové kategorie. Z nabídky si vyberou děti i dospělí z obrouček různých barev, tvarů i velikostí. Oční optika vám zajistí sportovní brýle, elegantní, výrazné či jednoduché obroučky nebo samozatmavovací skla ideální pro letní slunečné dny.

Provozovna oční optiky:

Náměsti 242
Ledeč nad Sázavou

Tel.: 569 721 671

Měření zraku zdarma

V případě koupě brýlí v naší prodejně vám bude zdarma přeměřen zrak, abyste měli jistotu správných dioptrií. Kvalifikovaní optometristé vám ochotně pomůžou s výběrem správných skel nebo čoček podle vašich požadavků. Oční optika ve Světlé nad Sázavou pracuje s moderními přístroji, které rychle a přesně určí nejlepší řešení pro váš zrak. Na vás bude jen vybrat obroučky podle vašeho přání.

Dioptrické brýle nejsou překážkou, ale naopak doplňkem, který vylepší váš zrak a zajistí jasný pohled na svět. Oční optika Světlá nad Sázavou je pro vás otevřená každý všední den od 8 do 12 hodin a odpoledne od 13 do 16 hodin. Využít můžete také druhé pobočky v nedaleké Ledči nad Sázavou.