Optika u Stodolní: prodej dioptrických i slunečních brýlí, měření zraku, Ostrava

Optika u Stodolní patří mezi moderní rodinnou firmu, která navazuje na více než 50letou tradici. Potřebujete nové dioptrické nebo sluneční brýle? Pak navštivte provozovnu optiky, která se nachází v samém centrum Ostravy. V nabídce najdete široký sortiment dioptrických i slunečních brýlí, který je stále rozšiřován a doplňován o nové modely v souladu s aktuálními trendy. Optika u Stodolní disponuje moderními přístroji a svým zákazníkům zajišťuje i velmi přesné měření.

Rozsáhlý sortiment dioptrických i slunečních brýlí

V optice si vyberete z širokého sortimentu pánských, dámských i dětských brýlových obrub. Sortiment je obměňován každý měsíc. V nabídce najdete brýlové obruby a čočky v různých cenových relacích od levnějších po luxusní brýle světoznámých značek. Součástí nabízeného sortimentu jsou i speciální produkty, mezi které patří například skládací obruby Clain, dámské brýle na líčení nebo XXL brýle. Samozřejmostí je prodej doplňkového sortimentu – obalů, čističů, utěrek a mnoho dalšího.

Zabrušování skel

Optika u Stodolní zabrušuje a vsazuje všechny typy čoček s maximální přesností. Provádí zábrus, drážkování i vrtání skel do brýlí. Dioptrické brýle na přání zákazníka osadí čočkami skleněnými, plastovými i s různým indexem zlomu. Brýle zhotovuje jak na lékařský předpis, tak soukromě.

Optika se soustředí na to, aby o zrak svých pacientů pečovala komplexně. Proto prodává mimo jiné i pomůcky pro slabozraké na lékařský předpis i další zboží, například lupy s osvětlením, dalekohledové brýle či hodinářské lupy. Provádíme i odborné vyšetření zraku na brýle i kontaktní čočky.

Měření dioptrií pomocí nejmodernějších přístrojů

Optika u Stodolní je vybavena špičkovými přístroji, díky kterým je schopna vyrobit korekční pomůcky na nejvyšší možné úrovni. Optika měří s přesností až na jednu setinu dioptrie, ať už jde o čočky sférické, bifokální, torické, multifokální nebo dětské prismatické. Potřebujete si při výběru nových slunečních nebo dioptrických brýlí nechat poradit? V ostravské Optice u Stodolní vám pomohou s výběrem a doporučí i vhodné způsoby péče o brýle.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Zavedená rodinná optika navazuje na 50letou tradici
• Měření s přesností až na jednu setinu dioptrie
• Přesné zabrušování skel různých typů
• Obměna nabídky brýlových obrub probíhá každý měsíc

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o.: designové brýle, měření zraku a oční ordinace, Praha

Oční optika ŽILKA OPTIK STUDIO Praha působí na českém trhu již od roku 2002. Díky inovativnímu přístupu a důrazu na design i precizní provedení s ohledem na co nejlepší korekci zraku si firma vybudovala pevné…

celý článek >>

Oční optika Venuše Česká Lípa

Nosíte brýle, ale ty staré vás už omrzely? V oční optice Venuše v České Lípě si ze široké nabídky nové brýle vybere každý. V případě, že nevíte, jaké dioptrie máte, můžete si zrak nechat změřit. Oční optika…

celý článek >>
Depositphotos_25792413_l-2015

Oční optika Irena Nováková, Ostrava

  Trápí vás problémy se zrakem a poohlížíte se po nových brýlích, které budou vynikat kvalitou i vzhledem? Pak navštivte oční optiku Ireny Nováková, která se nachází na adrese Nádražní 921/108. V nabídce…

celý článek >>
Kontakty

Optika u Stodolní: prodej dioptrických i slunečních brýlí, měření zraku, Ostrava

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Nádražní 343/31
702 00 Ostrava
+420 595 546 304