Ortopedie Lékařský dům s.r.o.: ortopedická ambulance, Uherský Brod a Zlín

Ortopedické ambulance MUDr. Radomíra Kelíška poskytují ortopedickou péči vysoké úrovně. Lékař se ve Zlíně a Uherském Brodu se stará o diagnostiku, prevenci a léčbu onemocnění pohybového aparátu. Po telefonické objednávce vás pan doktor přivítá v jedné ze dvou ambulancí a po úvodní konzultaci doporučí nejvhodnější řešení daného problému. Ortopedie řeší jak akutní stavy, tak dlouhodobé zdravotní problémy.

Diagnostika, léčba a prevence v oblasti ortopedie

Trápí vás problémy pohybového aparátu? Poraďte se se svým praktickým lékařem nebo přímo kontaktujte ortopedickou ambulanci MUDr. Kelíška. Pan doktor provádí prevenci, diagnostiku i samotnou léčbu v oblasti ortopedie.

Zaměřuje se například na léčbu zánětlivých kloubních onemocnění, dále na problémy s plochými chodidly či léčbu skoliózy. V neposlední řadě se věnuje léčbě nádorových onemocnění i osteoporózy. Ambulance zajistí pravidelné a pooperační kontroly. Akutní stavy jsou vždy řešeny přednostně. Ortoped poskytuje péče pacientům všech věkových kategorií.

Ortopedie Zlín a Uherský Brod

Ordinaci MUDr. Radomíra Kelíška najdete ve dvou městech – Zlíně a Uherském Brodu. Ordinační hodiny ambulancí jsou naplánovány tak, aby se ortoped mohl bez problémů věnovat pacientům z obou měst.

Ve Zlíně se ortopedie nachází na třídě Tomáše Bati, v Brodu pak na ulici Horní Valy. Před osobní návštěvou se na jednu z ambulancí obraťte telefonicky. Pokud se nejedná o akutní stav, objednejte se na termín, který vám bude nejlépe vyhovovat. Ambulance vychází svým pacientům vstříc a respektují jejich časové možnosti.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • špičková ortopedická péče
  • okamžité řešení akutních stavů
  • ordinace ve Zlíně a Uherském Brodu
  • kyčelní poradna pro miminka