Otakar Vojáček: rekonstrukce bytových jader a instalatérské práce

Máte v plánu rekonstruovat koupelnu a žijete v oblasti Plzeň a okolí? Obraťte se na firmu Otakara Vojáčka, která provádí rekonstrukce bytových jader a kompletní instalatérské práce.

Rekonstrukce bytových jader bez starostí

Zastaralé bytové jádro je pro mnohé majitele panelových bytů problémem, který firma Otakara Vojáčka pomůže vyřešit. Nemusíte se bát vysoké ceny, dlouhých prací ani velkého nepořádku – instalatér provede kompletní rekonstrukci od bourání až po zednické, instalatérské a obkladačské práce. Rekonstrukce nezabere více než týden a na ceně se s firmou předem dohodnete. Stačí je kontaktovat a domluvit si prohlídku bytu, na které si ujasníte detaily. Nejlepší možností je zahájit rekonstrukce bytových jader před samotným nastěhováním do bytu. Podobně firma provádí i rekonstrukce koupelen.

Zkušený instalatér pomůže s topením, vodou i plynem

Firma Otakara Vojáčka ale provádí i další instalatérské práce. Profesionální instalatér zajistí kompletní vodoinstalaci od dodávky materiálu až po záruční servis. Firma provádí i stavby kanalizací včetně souvisejících objektů jako jsou čistírny odpadních vod a nádrže. Dále zajišťuje i montáže topení, ať už stěnového nebo podlahového, a v neposlední řadě provede i montáž plynovodu. Ve všech případech se můžete spolehnout na to, že zkušený instalatér odvede bezchybnou práci. Působí v oblasti Plzeň a okolí, ale v případě potřeby i v rámci celé republiky.