Paliva Stříbro, s.r.o.: prodej uhlí, briket a palivového dřeva

Na topnou sezónu byste se měli připravit s dostatečným předstihem. Ať už potřebujete zásobu uhlí, briket nebo dřeva na zimu, obraťte se na firmu Paliva Stříbro, s.r.o. Společnost se nachází v obci Stříbro na ulici Nádražní v prostorách uhelného skladu. Prodejem pevných paliv se zabývá již řadu let a v případě zájmu vám je doveze až domů. Společnost nabízí i služby autodopravy a zajišťuje také prodej štěrku a písku.

Uhlí a brikety v libovolném množství

Používáte uhlí či brikety a potřebujete dostatečnou zásobu na nadcházející topnou sezónu? Firma Paliva Stříbro vám dodá uhlí i brikety v požadovaném množství a napytluje vám je podle potřeby. V současné době nabízí hned několik typů uhlí z Mostu a Bíliny v zrnitosti od 20 až do 100 mm. Nabízí i brikety Union o velikosti 3 nebo 7 podle přání a požadavků klienta.

Firma zajistí dodávku uhlí a briket až k vám domů s využitím sklápecího vozidla. V případě vhodných podmínek skládá uhlí s využitím pásového dopravníku, který výrazně usnadní manipulaci.

Prodej palivového dřeva

Společnost se dále zaměřuje na prodej palivového dřeva. Nabízí dřevo tvrdé i měkké. Dodává se jak v dvoumetrových délkách, tak řezané a štípané a připravené na otop. Řezání a štípání dřeva provádí společnost Paliva Stříbro s využitím nastavitelného řezacího automatu. Zboží připraví přesně podle požadavků a dodá je k vám ve stanovený termín a čas.

Firma nabízí i další služby, mezi které patří například prodej štěrků a písků, rozvoz zboží, autodoprava či skládání pásovým dopravníkem.