PAMASERVIS Pavel Mayer: správa budov a úklid

Společnost PAMASERVIS pod vedením Pavla Mayera se sídlem v Nechvalicích se zaměřuje na správu budov a jejich servis. Současně se jedná o úklidovou firmu se zajištěním všech úklidových prací v domech i kancelářích. Dále provádí veškeré malířské, tapetářské a lakýrnické práce. Cílem společnosti je postarat se v plném rozsahu o vzhled i provoz budovy zákazníka a zbavit jej veškerých starostí.   Své služby zajišťuje po celé republice, především pak na území Středočeského kraje a v Praze.

Správa a servis budov

Hlavní specializací firma PAMASERVIS je správa budov a jejich servis. Postará se provoz, servis a údržbu technologií budov v rozsahu od jednotlivých zařízení až po provoz celých budov. Firma zaměstnává zkušené pracovníky s důrazem na požadavek komplexních řemeslných znalostí. Součástí služeb je i zajištění všech technologií budov, od klimatizace přes vzduchotechniku až po chlazení či topení. Správu budov zajistí podle domluvy s klientem na bázi externího či trvalého charakteru obsluhy. Sídlo firma naleznete v Nechvalicích, správu zajistí po celé ČR. Většinu klientu má v Praze a dalších městech Středočeského kraje.

Úklidová firma, malování a lakování

Firma se specializuje také na profesionální úklidové práce. Mezi základní činnosti prováděné jako součást úklidu patří například mytí a zametání vnitřních i venkovních prostorů, údržba rohoží, údržba okolní zeleně, úklid výtahové kabiny, zajištění drobných oprav či nakládání s tříděným odpadem v domě. Úklidová firma se postará o jednorázový i pravidelný úklid kancelářských prostor. Má zkušenosti se správou a úklidem obchodů, marketů a skladových hal. Provádí generální úklidy, mytí oken a skleněných přepážek nebo výškové čištění skleněných ploch.

Společnost PAMASERVIS zaměstnává řadu zkušených řemeslníků. Proto je schopna zajistit odborné služby i v oblasti malířských, tapetářských nebo lakýrnických prací včetně barevných návrhů interiéru. Současně provádí drobné zednické práce (štukování, stěrkování) a deratizace, dezinsekce a dezinfekce.