Park Atrium s.r.o.: Pronájem kanceláří a nemovitostí Praha

Sháníte nemovitost pro podnikání, kancelář nebo obytné prostory? Společnost Park Atrium s.r.o. nabízí komplexní služby pronájmu nemovitostí v Praze. K pronajmutí jsou k dispozici kanceláře, konferenční sály a jiné nemovitosti. 

Praha je obchodním i kulturním centrem všeho dění. Firma Park Atrium s.r.o. vás do něj dostane taky, a to prostřednictvím pronájmu kancelářských prostor nebo konferenčních sálů. Společnost zajistí správu a pronájem nemovitostí různých velikostí dle vašich požadavků v lukrativních lokalitách. Nebytové prostory jsou uzpůsobeny a zařízeny pro potřeby kancelářské práce a obchodní jednání.

Správa nemovitostí pro pohodlné užívání prostor bez starostí

Správa nemovitostí zajišťuje kompletní bezproblémový chod nemovitosti, odstraňuje veškeré překážky zabraňující pohodlnému používání. V rámci služeb je zahrnuta běžná údržba, úklid, drobné řemeslné práce, malování, omítky nebo plánované opravy závad či údržby. Správa nemovitostí pokrývá rovněž administrativní, legislativní i účetní oblasti. Nájemci kanceláří tak mohou plně užívat prostory uzpůsobené jejich potřebám bez starostí o údržbu.

Kanceláře a konferenční sály pro obchodní jednání v Praze

Konferenční sály jsou k dispozici pro pořádání mimořádných setkání, porad nebo obchodních schůzek a konferencí. Ať už se jedná o jednodenní událost nebo dlouhodobější projekt, lze prostory pronajmout dle domluvy. Vyberte si komerční prostory dle vlastních požadavků pro příjemné pracovní prostředí a jednání s klienty přímo v Praze.