Pavel Holeňa TVP-Servis Nový Jičín nabízí odborné instalatérské služby

Hlavní činností firmy je montáž tepelných čerpadel NIBE (vzduch voda, země voda) na kotlíkové dotace

Hledáte-li instalatéra nebo topenáře v oblasti Nový Jičín, obraťte se rovněž na firmu Pavel Holeňa TVP-Servis. Funguje už téměř 30 let a s pracemi týkajícími se vody, topení a plynu mají pracovníci mnoho zkušeností.

Instalatér, topenář i plynař 

Instalatér, topenář i plynař – všechny tyto služby si může objednat kdokoli, ať už koncový zákazník nebo stavební či montážní firma. Pavel Holeňa TVP-Servis má mnohaleté zkušenosti s instalatérskými, topenářskými i plynařskými činnostmi a využívá kvalitní nářadí, díky čemuž nabízí profesionálně odvedenou práci. Instalatér vám pomůže s instalací vodních rozvodů, topenář a plynař zase zajistí všechny práce týkající se instalace a opravy topení, plynových zařízení, rozvodů plynu apod.

Instalatérské práce všeho druhu

Které práce konkrétně Pavel Holeňa TVP-Servis nabízí? Firma zajistí instalaci plynového kotle i kotle na tuhá paliva, postará se o kompletní instalaci rozvodů vody a plynu v budově a instaluje podlahové vytápění. Mezi další služby firmy patří diamantové vrtání a řezání, dodávka a montáž tepelných čerpadel NIBE (vzduch voda, země voda) či solárních systémů. Pracovní záběr firmy je opravdu široký a obrátit se na ni můžete s jakýmkoli problémem, který může šikovný instalatér, topenář nebo plynař vyřešit.