Pavel Kudělka: instalatérské, topenářské a plynařské práce, Morkovice

Ať už plánujete rekonstrukci, nebo realizaci novostavby, bez zkušeného instalatéra, plynaře a topenáře se neobejdete. Pavel Kudělka provádí veškeré domovní instalace. Kromě samotných instalatérských, topenářských a plynařských prací zajistí i dodávku materiálu. Sídlí v obci Morkovice a své služby zajišťuje zejména na území Zlínského kraje. V oboru působí již řadu let a klade důraz na pečlivost, spolehlivost a rychlost realizace.

Veškeré služby v oblasti voda topení plyn

Řemeslník Pavel Kudělka provádí veškeré domovní instalace. Postará se o montáž vodovodních rozvodů, namontuje plynové kotle, radiátory a další důležité komponenty. Instalatér se svými zákazníky před zahájením prací vše pečlivě konzultuje a navrhne jim to nejlepší řešení. Kromě samotných instalatérských práci či prací topenářských a plynařských poskytuje i odborné konzultace a poradenství. Provádí práce v malém i velkém rozsahu, realizuje opravy, rekonstrukce i novostavby. Služby poskytuje zákazníkům ze Zlínského kraje a okolí.

Použití kvalitního materiálu je zásadní

Základem úspěšné realizace domovních instalací je využití kvalitního materiálu. To si instalatér Pavel Kudělka uvědomuje, proto pracuje jen s instalačním materiálem od ověřených dodavatelů. Stejně tak montuje a opravuje i spolehlivé plynové kotle a jiné typy topení, které vám budou bez problémů sloužit řadu let. Pomůže vám při výběru nového zařízení a předá cenné rady související s údržbou a provozem. V případě potřeby je schopen zajistit i rychlé provedení práce, a to například při havárii či poruše.

Dodávka a montáž sanitární techniky

Pavel Kudělka se zaměřuje na realizace koupelen. Kromě samotných rozvodů vody dodá a namontuje i veškerou sanitární techniku. Postará se o montáž nové vany, sprchového koutu, vodovodních baterií, splachovacích systémů a dalšího koupelnového vybavení.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Veškeré instalatérské, plynařské a topenářské práce
• Dodávka a montáž sanitární techniky
• Rychlost, spolehlivost a preciznost
• Pomoc při výběru plynových kotlů a dalších zařízení