Pavel Petruželka – PEDKOV: opravy hydraulických čerpadel a hydromotorů, Slušovice

Firma PEDKOV pod vedením Pavla Petruželky se zaměřuje na opravy hydraulických čerpadel a opravy hydromotorů. Firma se sídlem ve Slušovicích klade důraz na vysokou kvalitu prováděných oprav, rychlé vyhotovení zakázky i příznivé ceny. O servis hydraulických čerpadel a hydromotorů se postará kvalifikovaný a zkušený tým pracovníků. Ten má zkušenosti s opravou čerpadel a motorů tuzemské i zahraniční výroby. Firma působí na trhu již přes 25 let, během kterých si vybudovala pevné postavení ve svém oboru.

Opravy hydraulických čerpadel přenechte odborníkům

Máte problém s hydraulickým čerpadlem a potřebujete zajistit jeho opravu? V tom případě nechte opravy hydraulických čerpadel na odbornících, kteří mají dlouholetou praxi a zkušenosti. Čerpadla budou v opravena v krátké době a budou vám sloužit řadu let. Firma využívá pro opravy hydraulických čerpadel a hydromotorů kvalitní díly, které jsou zárukou dlouholeté životnosti. Firma opraví různé druhy čerpadel, například:

  • pístové axiální se stálým geometrickým objemem;
  • zubové s vnějším i vnitřním ozubením;
  • čerpadla s orbitovým pohybem ad.

Opravy hydromotorů na zakázku

Firma opraví na zakázku všechny typy hydromotorů podle vašich potřeb a požadavků. Firma opravuje pístové axiální hydromotory, lamelové hydromotory i pístové radiální hydromotory. Některé typy čerpadel a hydromotorů jsou dostupné i výměným způsobem dle aktuální nabídky. Zakázku vyřídíte ve Slušovicích osobně, nebo můžete po telefonické domluvě využít i zásilkovou službu.

Opravy čerpadel domácí i zahraniční výroby

Firma zajistí opravy čerpadel domácí i zahraniční výroby. Rychlé odhalí závadu a postará se o její odstranění. Pokud se chcete se specialisty poradit, využijte kontaktního formuláře na webové stránce firmy nebo se informujte po telefonu. Pracovníci rádi zodpoví jakýkoliv dotaz a poradí nejvhodnější postup při řešení vašeho problému. 

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Opravy hydraulických čerpadel a hydromotorů za rozumné ceny
• Zakázkové opravy je možné vyřídit osobně nebo po telefonu
• Firma zajistí opravy jakéhokoliv typu čerpadel i hydromotorů rychle a precizně
• Možnost využití zásilkové služby pro dopravu čerpadla a motoru