PENATUS, s.r.o.: stavební firma se specializací na dřevostavby, Benešov

Stavební firma PENATUS, s.r.o. působí na trhu již od roku 1995. V současné době se specializuje na výstavbu dřevostaveb, dále pasivních domů i domů typových. Součástí poskytovaných služeb je také projektování, rekonstrukce, realizace nástaveb a přístaveb i odborné poradenství. Provozovna firmy se nachází ve městě Benešov na adrese Dlouhé Pole 1.

Specialista na dřevostavby i pasivní a typové domy

Přemýšlíte nad realizací moderní dřevostavby nebo domu v pasivním standardu? Pak se obraťte se stavební firmu PENATUS, která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti a realizovala již více než 300 staveb. Společnost se postará o kompletní výstavbu individuální dřevostavby od návrhu až po finální realizaci. Můžete si vybrat také z rozsáhlé nabídky typových domů a menších staveb.

Projektování a konzultace v oblasti dřevostaveb

Proces realizace novostavby je náročný a skládá se z mnoha dílčích kroků. Pokud plánujete realizaci dřevostavby, obraťte se na profesionální firmu, která vám zajistí veškeré služby včetně zpracování projektové dokumentace a odborného poradenství. Společnost PENATUS z Benešova se na dřevostavby i pasivní domy specializuje řadu let a postará se o to, aby realizace stavby proběhla dle plánu a bez problémů. Stavební firma vám pomůže včas rozpoznat vznik možných problémů, uhlídat finanční stránku věci a dohlédnout i na veškeré náležitosti související s ohlášením a stavebním povolením.

Rozsáhlé rekonstrukce i dílčí stavební práce

Stavební firma PENATUS se nezaměřuje jen na novostavby, ale také realizaci přístaveb či rekonstrukcí. Poskytuje i řadu standardních či nadstandardních služeb včetně realizace luxusních betonových stěrek, izolování staveb s využitím foukané celulózy či zakládání staveb pomocí zemních vrutů.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Odborník na dřevostavby, pasivní domy i typové stavby
• Kompletní realizace rodinných domů od návrhu po kolaudaci
• Přístavby, rekonstrukce domů i dílčí řemeslné práce
• Odborné poradenství a konzultace v oblasti dřevostaveb