Penzion Dubina: příjemné ubytování v centru Litoměřic

Hledáte příjemné ubytování v Litoměřicích, které bude na dosah všem turisticky vyhledávaným cílům? Pak se ubytujte v malém rodinném penzionu Dubina, které je turistům, příznivcům sportu, rodinám i párům k dispozici po celý rok. Penzion Dubina nabízí pohodlné ubytování pro 14 hostů v 6 pokojích.

Ubytování ve dvoulůžkových i třílůžkových pokojích

Rodinný penzion stojí v bezprostřední blízkosti historického centra města Litoměřice. Ubytovat se můžete v jednom ze šesti pokojů. Tři pokoje mají vlastní sociální zázemí, tři podkrovní pokoje pak mají sociální zázemí společné. Dva pokoje jsou koncipované jako třílůžkové, zbylé jsou pak dvoulůžkové. Obzvláště oblíbené jsou pokoje v podkroví, které vynikají nádherným výhledem na parkány a městské hradby.

K dispozici je i venkovní posezení či úschovna kol

Součástí penzionu Dubina je dvorek s venkovním posezením a plynovým grilem. Příznivci cyklistiky ocení úschovnu kol, ve které je k dispozici i opravný materiál a nářadí. Během ubytování můžete využít i plně vybavenou společnou kuchyňku, ve které máte kávu a čaje k dispozici zdarma. Penzion provozuje také půjčovnu lezeckého i vodáckého vybavení.

Litoměřice – vyhledávaný cíl mnoha turistů

Litoměřice patří dlouhodobě mezi oblíbená a turisticky vyhledávaná města. Vzhledem k lokalitě přímo v centru si můžete užívat každodenní procházky městem a navštívit historické skvosty Litoměřic. Penzion Dubina je dobrou volbou i pro ty, kteří se chtějí vydat na kopce Českého středohoří. Navštivte jeden z mnoha hradů, pokochejte se krásnými výhledy z rozhleden a svůj výlet zakončete v některé z vyhlášených restaurací, kaváren či vináren.

Na své si přijdou i příznivci sportu. Do Litoměřic pravidelně přijíždí milovníci cyklistiky, horolezectví i vodáctví. Personál v penzionu vám rád předá během ubytování cenné tipy a rady, kam se vydat na výlet a co rozhodně nevynechat.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Příjemné ubytování přímo v centru města Litoměřice
• Penzion vhodný pro turisty, páry i rodiny s dětmi
• K dispozici úschovna kol, dvorek s grilem, kuchyňka i půjčovna vybavení
• Ideální výchozí bod pro výlety a sportování v Českém středohoří