Penzion Ludmila: rodinný penzion nedaleko centra města, Rakovník

Pokud se chystáte na víkend nebo dovolenou a láká vás královské město Rakovník, navštivte penzion Ludmila. Penzion zajišťuje cenově dostupné ubytování nedaleko centra města. Díky svému umístění budete mít na dosah ruky lesopark i shopping park STOP a OC TESCO. Penzion Ludmila má k dispozici tři pokoje s celkovou kapacitou 10 lůžek.

Penzion Ludmila Rakovník – ubytování pro rodiny i páry

Pokud hledáte klidné a levné ubytování v Rakovníku, penzion Ludmila je ideální volbou. Nachází se v klidné vilové čtvrti a zajišťuje ubytování ve třech pokojích. K dispozici je čtyřlůžkový pokoj s balkonem, standardní třílůžkový pokoj a třílůžkový pokoj s kuchyňkou.

Penzion Ludmila Rakovník je vybaven sociálním zařízením a Wi-Fi připojením k internetu. Pokoje mají sdílenou společenskou místnost. Pro návštěvníky je k dispozici i uzamykatelné parkoviště. Penzion Ludmila Rakovník nabízí i službu „avantýr“ – krátkodobý pronájem pokoje na 4 hodiny. Ubytování je vhodné pro skupiny, rodiny i páry.

Chvíle odpočinku i aktivní turistika

Až už máte rádi klidné trávení volných chvil nebo dáváte přednost aktivnější dovolené, Rakovník vás nadchne. Ubytování se nachází v blízkosti parku, obchodů i pěších a cyklistických tras. Přímo z penzionu se tak vydáte na příjemnou vycházku nebo projížďku na kole. Do blízkých turistických míst můžete samozřejmě jednoduše přejet i autem. Udělejte si výlet na Křivoklát, Krakovec, Poddžbánsko a další místa. Penzion Ludmila Rakovník vám poskytne ideální zázemí.