Penzion na Starém Brně: ubytování v blízkosti brněnského výstaviště

Chystáte se do Brna a hledáte možnosti ubytování? Penzion na Starém Brně se nachází jen 5 minut chůze od areálu brněnského výstaviště, proto je oblíbeným ubytovacím zařízením pro návštěvníky i účastníky veletrhů. Díky umístění v lokalitě nedaleko centra je však penzion oblíbený i mezi turisty. Penzion se nachází v historických prostorách kláštera, je plně vybaven. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a apartmá. Těžko budete hledat cenově dostupnější ubytování pro Brno v tak lukrativní lokalitě.

Penzion v historických prostorách na Mendlově náměstí

Penzion na Starém Brně se nachází na Mendlově náměstí v prostorách slavného augustiniánského kláštera, jehož opatem byl sám J. G. Mendel. Penzion nabízí příjemné ubytování v Brně, nachází se v sousedství oblíbené vinárny U Královny Elišky. Zde můžete dokončit svá jednání nebo si odpočinout po náročném veletržním dni. Ať už do moravské metropole vyrážíte za obchodním jednáním, veletrhem nebo turistikou, penzion vám poskytne plnohodnotné zázemí a odpočinek pro další aktivity.

Cenově dostupné ubytování ve vyhledávané lokalitě

Ubytování na Mendlově náměstí je vyhledávané, protože se nachází jen 5 minut chůze od areálu výstaviště a několik minut do centra města. Ubytování v Brně ve zmiňovaném penzionu je vzhledem k lukrativní lokalitě cenově dostupné. Penzion má 5 dvoulůžkových pokojů, jeden pokoj jednolůžkový a jedno apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, většina pokojů je vybavena televizorem. Samozřejmostí je přístup k internetu prostřednictvím Wi-Fi připojení. V penzionu je možný také přístup na internet prostřednictvím PC pointu.