Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Penzion na Vysočině: ubytování pro rodiny s dětmi, Hartmanice

Penzion na Vysočině se nachází na okraji obce Hartmanice na pomezí tří krajů: Pardubického, Jihomoravského a kraje Vysočina. Je vyhledávaným ubytovacím zařízením pro rodiny s malými i velkými dětmi. Nachází se v krásné krajině a je skvělým místem pro letní i zimní pobyty.

Penzion pro letní i zimní pobyty

Penzion na Vysočině v obci Hartmanice je z velké části zaměřen na nejmenší hosty. Rodiny s dětmi si užijí ničím nerušenou dovolenou během letních i zimních měsíců. V okolí penzionu se nachází běžkařské tratě, pouhé 2 km od penzionu leží upravená sjezdovka v Hamrech a v 6 km vzdálené Olešnici najdete nový lyžařský areál. V létě pak vyrazíte do přírody nebo si odpočinete u bazénu.

Celková ubytovací kapacita penzionu je 64 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V prostorách penzionu v obci Hartmanice se nachází i dvě nadstandardní chaty pro 4 osoby s ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnou troubou. Všechny pokoje i chaty disponují vlastním sociálním zařízením a televizorem. Návštěvníci mohou v prostorách penzionu parkovat zdarma.

Penzion na Vysočině – velký areál a krytý bazén

Součástí penzionu je velký areál se čtyřmi hřišti, venkovními bazény i posezením u krbu a s přírodním ohništěm. Návštěvníci využijí i krytý bazén se slanou vodou, který je vhodný také pro koupání s malými dětmi. Penzion na Vysočině se pyšní nadstandardním zázemím pro sportovní aktivity. K dispozici je sauna, tenisový kurt, petanque, po domluvě i masáže přímo v penzionu.

Děti mají k dispozici hřiště s houpačkami a prolézačkami nebo dětské herny. Rodiče si mohou zapůjčit vaničky i dětské chůvičky. Penzion dále zajišťuje vyjížďky na koních a ponících v nedalekém ranči. 

Kontakty

Penzion na Vysočině: ubytování pro rodiny s dětmi, Hartmanice

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Hartmanice 120
569 92 Hartmanice
+420 736 177 256