Penzion Poděbradova – rodinné ubytování nedaleko centra Brna

Penzion Poděbradova nabízí ubytování v Brně, nedaleko centra města. Nově zrekonstruovaný rodinný penzion je vhodným místem pro jednotlivce nebo firmy. Útulný penzion pro maximálně deset hostů poskytne vše pro příjemný pobyt v moravské metropoli.

Ubytování i s parkováním pro jednotlivce nebo firmy

Příjemné ubytování se nachází v klidné městské části Brno – Královo Pole, která je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. Zastávka leží 120 m od penzionu, do samotného centra Brna se tak dostanete za 10 minut. Využijte rychlé spojení do centra pro pracovní setkání nebo procházku. Moravská metropole nabízí velké možnosti vyžití ať už sportovního, kulturního nebo vzdělávacího.

Pro hosty cestující autem je v blízkosti možnost parkování s dostatkem míst. Umístění přímo ve městě je ideální pro všechny, kteří přijíždějí do Brna pracovně, za kulturou nebo poznat památky. Ubytování je vhodné také pro návštěvníky brněnských veletrhů, na výstaviště se rychle dostanete autem po městském obchvatu.

10 lůžek s veškerým zázemím i kuchyňkou

Penzion Poděbradova disponuje celkovou kapacitou deseti lůžek. Ubytování s rodinnou atmosférou dopřeje hostům klidné prostředí a potřebné soukromí. Pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, sprchovým koutem a televizí. K dispozici je v každém pokoji varná konvice a lednička pro skladování potravin.

Hosté si mohou vybrat z ubytování v jedno-, dvou- nebo třílůžkovém pokoji. Součástí třílůžkového pokoje je také kuchyňská linka pro možnost vlastního vaření. Ostatní hosté z menších pokojů mohou využít sdílené kuchyňské linky na chodbě.