Penzion Quattro – příjemné ubytování přímo v horách na Šumavě

Penzion Quattro nabízí celoroční ubytování v klidném prostředí uprostřed přírody. Nové apartmány jsou ideální pro rodinný pobyt nebo menší skupiny, které si chtějí odpočinout od městského ruchu. Útulný rodinný penzion se nachází přímo v Javorníku na Šumavě

Prostorné apartmány pro rodiny i malé skupiny

Čtyři prostorné apartmány jsou ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi nebo malou skupinu sportovců či seniorů. V každém apartmánu lze ubytovat 4 až 6 osob s možností přistýlek. Pro zajištění co největšího pohodlí jsou pokoje prostorné, s chodbou a dostatečným úložištěm. Apartmány jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, koupelnou a kuchyňským koutem. Součástí pokojů je základní kuchyňské vybavení včetně mikrovlnky, malé ledničky a rychlovarné konvice.

Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, pro něž je v letních měsících venku připravená trampolína, pískoviště a stůl na ping-pong. Dospělí mohou využít venkovní pergoly s grilem a otevřeným ohništěm pro teplé letní večery s dobrým jídlem. Pro relaxaci a uvolnění těla nabízí Penzion Quattro saunu a masáže, které jsou součástí wellness služeb pro hosty.

Místo pro aktivní relaxaci po celý rok

Umístění přímo v horách ve výšce 920 metrů nad mořem vybízí i pěší turistice a výletům. Nově postavený Penzion Quattro se nachází na samotě na louce, kde si můžete dopřát klid a relaxaci. Ubytování je ideální pro zimní i letní aktivní dovolenou. Blízké lesy jsou jako stvořené pro procházky, houbaření nebo cykloturistiku. V zimních měsících jsou zase k dispozici kilometry upravených tras pro běžecké a sjezdové lyžování.