Perfect Door, s.r.o.: specialista na garážová vrata, Praha-východ

Společnost Perfect Door, s.r.o. se zaměřuje na výrobu kvalitních garážových vrat a dodávku jednotlivých komponentů. Sídlí v obci Zdiby (okr. Praha-východ), prostřednictvím partnerů však dodává a montuje vrata po celé České republice. Společnost vyrábí garážová vrata všech typů, ta vynikají kvalitní povrchovou úpravou a nadstandardními izolačními vlastnostmi. Společnost Perfect Door vyrábí také průmyslová vrata a dodává pohony, systémy automatizace a další produkty.

Garážová vrata s nadstandardními izolačními vlastnostmi

Společnost se již řadu let specializuje na vývoj a výrobu garážových vrat. Vrata vyrábí v širokém sortimentu od cenově výhodných vrat bez izolace až po plně izolovaná vrata v různých barevných provedeních. Příkladem garážových vrat s nadstandardními izolačními vlastnostmi jsou vrata OLYMPS DOOR, která jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí.

Těsnění vrat je řešeno moderním systémem přímo v horních částech jednotlivých sekcí. Díky tomu je schopnost izolace na velmi vysoké úrovni, garážová vrata navíc vynikají i hladkým chodem a vysokou trvanlivostí. Vyhledávaná jsou vrata s povrchovou úpravou woodgrain, která věrně imituje strukturu dřeva. V nabídce najdete garážová vrata sekční, dvoukřídlá, ale také rychloběžná.

Průmyslová vrata odolají vysoké zátěži

Kromě garážových vrat pro rodinné domy se společnost Perfect Door specializuje také na dodávku profesionálních průmyslových vrat. V současné době nabízí dva typy průmyslových vrat, a to ocelová a hliníková. Oba druhy vynikají pevností a kvalitou a jsou zkonstruované tak, aby bez problémů odolávaly i vysoké zátěži. Firma dodá průmyslová vrata v krátkém termínu po celém území České republiky.

Pohony a systémy automatizace garážových vrat

Společnost Perfect Door se sídlem v obci Zdiby (okr. Praha-východ) klade důraz na kvalitu jednotlivých komponent. Patří mezi ně především nejrůznější pohony, které zajistí bezproblémové a rychlé automatické otevírání vrat a bran. Používá pohony bran, garážových vrat a průmyslových vrat od předních evropských výrobců. Firma dodává také kompletní systémy pro automatizaci vrat, ale i jiných zařízení v domě, od osvětlení přes žaluzie a markýzy po zavlažovací systémy.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Český výrobce a dodavatel kvalitních garážových a průmyslových vrat
• Dodávka vrat a komponentů po celé České republice
• Důraz na kvalitou použitého materiálu
• Pestrý výběr prvotřídních pohonů i systémů automatizace
• V nabídce najdete i nadstandardní výrobky s vysokými tepelněizolačními vlastnostmi