PET-MEDIC: záchranná veterinární služba, Praha

Záchranná veterinární služba PET-MEDIC poskytuje první pomoc pro kočky, psy i další domácí mazlíčky. Velkou výhodou je nepřetržitý provoz, tudíž v případě potřeby můžete záchrannou službu volat i v noci. Služba působí převážně na území hlavního města, ale také v částech Středočeského kraje.

Záchranná veterinární služba PET-MEDIC funguje 24 hodin denně

I domácí mazlíčci občas potřebují lékařskou pomoc. Pokud se dostanete do situace, kdy je veterinářská pomoc neodkladnou záležitostí, záchranná veterinární služba PET-MEDIC je tu pro vás 24 hodin denně. Posádka je připravena k okamžitému výjezdu, a to během celého roku.

Zkušení veterinární zdravotníci pomohou zvířatům v co možná nejrychlejším čase. Provedou profesionální diagnostiku a ihned zahájí potřebnou léčbu. Díky dlouholetým zkušenostem je posádka schopna reagovat skvěle i v krizových situacích.

Pomoc domácím mazlíčkům v hlavním městě Praha i Středočeském kraji

O pomoc pro svého mazlíčka můžete zavolat kdykoliv. Veterináři jsou připraveni v hlavním městě Praha i v mnoha částech Středočeského kraje. Zkušení operátoři dokáží po telefonu zjistit co nejvíce informací o stavu zvířete a následně vyšlou na místo úzce specializovaný typ posádky. Jsou schopni také navést volajícího k účinné první pomoci.

Každý výjezd je vždy uveden do protokolu s přesnými časovými údaji, informacemi o majiteli, pacientovi, anamnéze průběhu a způsobu ošetření. V případě potřeby služba spolupracuje také s hasiči nebo policií.