Petr Hošek: klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechnika, Řitka

Firma Petra Hoška se sídlem v obci Řitka se specializuje na prodej, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizací i tepelných čerpadel. Své služby zajišťuje koncovým klientům i firmám. Pokud přemýšlíte nad modernizací vzduchotechniky, nebo potřebujete zařídit opravu klimatizačního zařízení, Petr Hošek zajistí vše potřebné dle domluvy. Firma má v oblasti vzduchotechniky, tepelných čerpadel i klimatizací bohaté zkušenosti a pomůže vám i s výběrem nového zařízení.

Dodávka a opravy vzduchotechniky

Petr Hošek se specializuje na oblast vzduchotechniky. Své služby poskytuje řadě firem, pro které je bezproblémová činnost vzduchotechniky velmi důležitá. Pomůže s výběrem vhodného zařízení a následnou montáží dle platných norem do restaurací, komerčních objektů, výrobních hal a dalších objektů.

Spolupracuje jen s ověřenými dodavateli a realizuje montáže kvalitních vzduchotechnických zařízení, které vynikají vysokým výkonem, nízkou spotřebou a přijatelnou pořizovací cenou. Petr Hošek se postará o kompletní realizaci, od výběru vhodného zařízení přes samotnou montáž až po záruční i pozáruční opravy.

Klimatizace – prodej, montáže i servis

Jednou z hlavních oblastí činnosti firmy Petra Hoška jsou klimatizační zařízení a vše související. Ať už máte doma nebo v jakémkoliv jiném objektu stávající klimatizaci, kterou potřebujete opravit, nebo teprve přemýšlíte na jejím pořízením, na firmu se sídlem v obci Řitka se obraťte. V rámci úvodní konzultace vám zkušený technik představí všechny možnosti realizace včetně kalkulace a v případě zájmu dodá samotné zařízení.

Postará se o montáž klimatizace dle platných norem tak, aby odpovídala z hlediska bezpečnosti, hluku, provozního výkonu a dalších parametrů. Firma dodává moderní klimatizace včetně dálkového ovládání a pokročilých funkcí regulace. V nabídce naleznete i typy klimatizací, které jsou v zimním období vhodné pro vytápění.

Tepelná čerpadla jako nejúspornější zdroj tepla

Firma se specializuje také na dodávky, montáže a opravy tepelných čerpadel, o které je stále větší zájem. I přes vyšší počáteční investice představují tepelná čerpadla nejúspornější zdroj tepla, takže se investované náklady vrátí během několika let. Petr Hošek má zkušenosti s montáží všech typů tepelných čerpadel, od oblíbených vzduch/voda po čerpadla se zemním kolektorem. Pomůže vám také se získáváním dotací, díky kterým můžete při realizaci nového otopného systému výrazně ušetřit.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Dodávka kvalitní vzduchotechniky od ověřených dodavatelů
• Profesionální služby v oblasti vzduchotechniky, klimatizací i tepelných čerpadel
• Rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis
• Montáže tepelných čerpadel všech typů dle požadavků zákazníka