Petr Kratochvíl: mezinárodní kamionová doprava, Mečeříž

Firma Autodoprava Petr Kratochvíl se sídlem v obci Mečeříž se dlouhodobě zaměřuje na poskytování služeb v mezinárodní přepravě. Disponuje rozsáhlým vozovým parkem s vlastními vozidly pro silniční nákladní přepravu celovozových i částečných zásilek. Přeprava zboží je zajišťována s využitím třístranných shrnovacích plachtových návěsů.

Vozový park s moderními kamiony

Autodoprava Petr Kratochvíl usiluje o co nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb v oblasti přepravy, proto vozový park průběžně obměňuje a dohlíží na kvalitu a stav vozů. Průměrné stáří vozů firmy je 5 let. Naprostá většina vozů přitom splňuje emisní normy EUR 6 a EUR 5 EEV.

Všechny vozy v mezinárodní přepravě jsou vybaveny mobilním telefonem a zařízením, které umožňuje sledovat polohu vozidla během přepravy. Díky tomu je přepravní společnost schopna zajistit i službu monitoringu. Telefonicky nebo e-mailem vás ihned informuje i aktuální pozici vozidla.

Mezinárodní přeprava v rukou profesionálů

O mezinárodní přepravu se stará tým profesionálních řidičů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Všichni řidiči provádějící přepravu zboží úspěšně prošli všemi testy a požadovanými školeními. Většina řidičů přitom s firmou Autodoprava Petr Kratochvíl spolupracuje dlouhodobě. Vzhledem k tomu, že firma působí na trhu již od roku 1992, znají řidiči specifika přepravy zboží a jsou schopni přepravit zásilky v co nejkratších termínech. Pro bezproblémové zajištění přepravy je vám k dispozici zkušený tým jazykově vybavených dispečerů, který je v pohotovosti non-stop.