PhDr. Vladimír Sůva: vydávání Týdeníku KNIHY a provoz serveru denik-knihy.cz

Patříte mezi vášnivé čtenáře? Pak by vaší pozornosti neměl ujít Týdeník KNIHY a internetový server denik-knihy.cz, jehož provoz zajišťuje už řadu let pan PhDr. Vladimír Sůva. Internetový Deník KNIHY přináší od roku 1991 informace o knižních novinkách a o dění v knižní kultuře v České republice i v zahraničí. Díky denně aktualizovaným informacím o trhu knih získáte dokonalý přehled. Na online magazín navazuje vydávání Týdeníku KNIHY, který si můžete objednat ve formě odběru na e-mail.

Získejte přehled o dění na knižním trhu

Knižní trh, ať už český, nebo zahraniční, se vyvíjí a rozrůstá rychlým tempem. Chcete mít přehled o tom, co se ve světě literatury děje a jaké nové tituly se na pultech knihkupectví objeví? Pak se staňte pravidelnými čtenáři internetového Deníku KNIHY. Portál pravidelně informuje o nově vydávaných i plánových titulech, navíc přináší recenze knih a další související informace. Deník KNIHY soustavně mapuje činnost všech českých vydavatelství. Díky tomu budete mít jistotu, že vám neunikne žádná plánovaná novinka.

Knihy si objednáte přímo od distributorů a nakladatelů

Deník KNIHY se snaží svým čtenářům maximálně usnadnit čtení, ale také případný nákup konkrétních titulů. Nové internetové rozhraní je uzpůsobeno tak, aby byly uvedené informace přehledné a bez problému čitelné na jakémkoliv mobilním zařízení. Informace o jednotlivých knihách jsou doplněny přímými odkazy pro nákup. Během chvilky se tak dostanete na stránky distributorů a nakladatelů a požadovaný titul si během chvilky objednáte.

Staňte se čtenáři e-mailového Týdeníku KNIHY

Kromě provozu internetového serveru denik-knihy.cz se PhDr. Vladimír Sůva stará také o vydávání elektronického Týdeníku KNIHY. K jeho odběru se můžete zdarma přihlásit na webu deníku. Každý týden vám pak do e-mailové schránky přijde časopis v elektronické podobě. Přečtete si v něm shrnutí novinek na knižním trhu, rozhovory se spisovateli a nakladateli, plánované knižní akce a spoustu dalšího.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Internetový knižní portál provozovaný už od roku 1991
• Odběr elektronického Týdeníku KNIHY zdarma
• Možnost objednání knih přímo od nakladatelů a distributorů
• Denně aktualizované informace o novinkách na knižním trhu

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

V.I.P. - KLIMA s.r.o.: internetový obchod s klimatizacemi, Praha

Zatočte s nepříjemnými vedry během letních měsíců. Pořiďte si kvalitní klimatizaci, díky které budete mít v místnostech vždy příjemnou teplotu. Na prodej klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel se…

celý článek >>

TopKosmetik.cz: kadeřnické potřeby, kosmetika a drogerie

Internetový obchod TopKosmetik.cz nabízí široký sortiment z drogerie, kosmetiky i kadeřnických potřeb. Velkoobchod prodává také nehtové nebo masérské potřeby, poskytuje rekvalifikační kurzy na manikúru i kurzy…

celý článek >>
Kontakty

PhDr. Vladimír Sůva: vydávání Týdeníku KNIHY a provoz serveru denik-knihy.cz

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Opatovická 3/1737
110 00 Praha
+420 728 106 471