Pletivo Lundák: kvalitní a levné pletivo různých typů, Žemličkova Lhota

Hledáte kvalitní a levný materiál pro oplocení svého domu či zahrady? Správnou volbou je pletivo za dostupnou cenu od ověřeného českého výrobce Marcela Lundáka. Firma na trhu působí už více než dvacet let a patří k největším výrobcům pletiv ve středních Čechách. Kvalitu a dlouhou životnost produktů zaručuje moderní a přesná výroba řízená počítači. Vyrábí například pozinkované pletivo, plotové pletivo či pletivo poplastované.

Výroba pozinkovaného i poplastovaného pletiva

Firma Marcela Lundáka se už více než dvacet let zabývá výrobou pletiv a dalších částí oplocení. Vyrábí například čtyřhranné pozinkované pletivo včetně napínacího drátu i bez něj, čtyřhranná pletiva s úpravou zn+PVC, sloupky, vzpěry, brány i branky či okrasné a průmyslové oplocení. Díky výrobě řízené moderními počítači si můžete být jistí nejen kvalitou a dlouhou životností pletiva, ale také deklarovanými rozměry a parametry. Dále vyrábí pletivo poplastované a plotové pletivo.

Plotové pletivo a oplocení

Kromě výroby a prodeje pletiva a příslušenství k oplocení nabízí firma svým zákazníkům také vypracování cenové nabídky na oplocení pozinkované pletivo či záruku deset let na poplastované pletivo a příslušenství k plotům s povrchovou úpravou PVC. Marcel Lundák nabízí zákazníkům spolehlivou ochranu před zvěří a nenechavci. Firma dodává plotové pletivo pro lesní oplocenky, a to jak ve standardní, tak i prémiové kvalitě. Vysoce spolehlivá ochrana je vhodná také pro využití na komerční, výrobní či privátní objekty, a to i v provedení s ostnatými či žiletkovými dráty.