Pneubazar a pneuservis Josef Wagner: spolehlivý servis a oprava aut, Velký Beranov

Pneubazar a pneuservis Velký Beranov – Josef Wagner zajišťuje veškerý servis aut. Postarají se zde o osobní auta i dodávková užitná vozidla. Navíc poskytují servis jak pravidelný, tak jednorázový. Vždy jej provádí zkušení odborníci, ať už se jedná o výměnu pneumatik, nebo rozsáhlé opravy. Své služby zajišťují zákazníkům už přes deset let. Během doby působení nasbírali řadu zkušeností, které společně se vstřícným přístupem k zákazníkům garantují služby nejvyšší kvality.

Pneuservis, autoservis i odtahová služba

Pneubazar a pneuservis Velký Beranov – Josef Wagner opraví všechny značky automobilů. Nabízí také celou řadu doplňkových služeb. Zajistí například autoklempířské práce, postarají se o geometrii kol a mají na starost i diagnostiku vozů. V případě potřeby provedou také výměnu poničených autoskel. Fungují také jako rychlá a levná odtahová služba. Zajišťují i čištění a plnění klimatizací. Auta svých zákazníků připravují na technickou zkoušku. Tu zde také společně s měřením emisí provádí.

Specialisté na pneumatiky z Velkého Beranova

Pneubazar a pneuservis vyniká týmem zkušených techniků a odborníků na pneumatiky. Nové kvalitní pneumatiky zde zákazníci zakoupí levně za velkoobchodní ceny. Firma pořádá akce, díky kterým klienti ušetří ještě více. Dále nabízí výměnu, přezutí a prodej nových i použitých pneumatik. Pneumatiky, společně s disky, zde navíc vykupují. Zánovní pneumatiky tohoto servisu vydrží dva až tři roky. U poničených hliníkových disků se penuservis a pneubazar Velký Beranov postará o jejich rovnání a opravy.