Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
majernik
Fotolia_16238245_M

Střechy, přístřešky, zastřešení bazénů i skleníky

Pavel Majerník se specializuje na prodej polykarbonátových desek, střešních krytin a plexiskla. Kromě samotného materiálu prodává i celou řadu příslušenství. Dodávané výrobky mají široké možnosti využití, od staveb střech a přístřešků, přes zastřešení bazénů, až po stavbu skleníků.

polykarbonátové desky • plexisklo • střešní krytiny

Prodej polykarbonátových desek a plexiskla

Přemýšlíte nad vhodným způsobem zastřešení pergoly, zimní zahrady, ale třeba i krytého sportoviště nebo bazénu? Ideálním materiálem, který vyniká odolností, tepelně-izolačními vlastnostmi i cenovou dostupností, jsou desky z polykarbonátu. Společnost Pavla Majerníka se sídlem v obci Křenovice se specializuje na prodej komůrkového i plného polykarbonátu, trapézových desek a plexiskla, a to včetně doplňků. Z rozsáhlé nabídky velikostí, tvarů i barevných odstínů si jistě vyberete.

Polykarbonátové desky vynikají svými vlastnostmi

Polykarbonátové desky a plexisklo patří mezi moderní stavební materiály. Firma dodává jak komůrkové, tak i trapézové desky. Komůrkové neboli dutinkové polykarbonátové desky jsou vhodné pro zastřešení, prosvětlování i nerozbitné zasklívání. Desky vynikají svou nadstandardní odolností vůči působení přírodních vlivů a mechanickému zatěžování. Jsou lehké, snadno se montují, vynikají svými tepelně izolačními vlastnostmi i dobrou propustností světla.

Polykarbonátové desky mají využití doma i v průmyslu

Polykarbonátové desky jsou díky své variabilitě a univerzálnosti oblíbeným stavebním materiálem jak při realizací rodinných domů, tak průmyslových a velkých veřejných sportovních hal. Jsou vhodné pro zastřešení všude tam, kde je důležitá dobrá propustnost světla. Proto se často používají při realizaci pergol, zimních zahrad a teras, ale také třeba sportovních bazénů nebo průmyslových hal.

Polykarbonátové desky a plexisklo podle přání zákazníků

Pokud potřebujete dodat polykarbonátové desky nebo plexisklo a máte specifické požadavky, obraťte se na firmu Pavla Majerníka z Křenovic. Dodá různé druhy desek přesně podle přání a požadavků, a to včetně doplňků a příslušenství. Přehled všech typů materiálů a montážní pokyny naleznete na internetových stránkách firmy.