Práci v oblasti vodoinstalace nabízí v Karlovarském kraji Petr Merha

Rekonstrukce domu se neobejde bez zavedení nových rozvodů pro vodu i plyn. Zkušení instalatéři v karlovarském kraji pracují s nejmodernějšími materiály, které například pomáhají snižovat energetické úniky při topení. Ve starších domech také často dochází k ucpání trubek, a proto je jejich výměna téměř nevyhnutelná.

Topenář v Karlových Varech se věnuje teplovzdušným i teplovodním rozvodům

Každé topení by se mělo navrhnout na míru objektu, který bude vytápět. Pro některé domy jsou vhodnější trubky z plastu, pro jiné z mědi nebo z pozinkované oceli. Topení se může stát také estetickým doplňkem v interiéru, jelikož jsou radiátory dostupné v různých velikostech a designech, včetně litinových radiátorů pro velké prostory nebo žebřinová otopná tělesa do koupelen.

Instalaci plynu musí podle zákona provádět certifikovaný plynař

Neodborné zavedení plynu do domácnosti může způsobit nebezpečnou havárii, a proto by si měli majitelé domácností vždy objednat profesionály. V okolí Karlových Varů se zavedení plynu věnuje společnost Petra Merhy, která sídlí v Nejdku. Součástí zavedení plynových rozvodů jsou také pravidelné revize, servis a dodání plynových kotlů i spotřebičů.

Instalatér zajistí kompletní zapojení všech spotřebičů 

Připojení pračky nebo myčky může být velmi komplikované, instalatér s dlouholetou praxí však zajistí jejich bezproblémové fungování. Jeho služby také zahrnují rekonstrukce koupelen včetně připojení koupelnových odpadů na kanalizaci či výměnu vodovodních baterií.