pré, s.r.o.: výroba reklamních předmětů, sítotisk a ofsetový tisk

Společnost pré, s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Humpolci se dlouhodobě zabývá výrobou reklamních předmětů. Využívá při tomu techniky ofsetového tisku i sítotisku, které jsou pro výrobu propagačních materiálů ideální. Součástí poskytovaných služeb je také plotterová reklama, digitální tisk či potisk textilu.

Výroba samolepek a etiket

Jednou ze specializací firmy pré, s.r.o. je výroba samolepek, samolepicích štítků a etiket. Společnost vám pomůže i se zpracováním grafického návrhu a postará se o výrobu reklamních materiálů ve vysoké kvalitě a předem stanoveném termínu. Společnost vyrábí samolepky a etikety mnoha tvarů i velikostí, výrobu zajistí v libovolném nákladu. Vše tiskne na kvalitní papír s využitím profi tiskařské barvy, která zajistí maximální kvalitu tiskového výstupu.

Ofsetový tisk i sítotisk na reklamní předměty

Společnost pré, s.r.o. s provozovnou v Humpolci využívá různé techniky tisku. Zajišťuje především ofsetový tisk, který patří do kategorie tisku z plochy. K dispozici má profesionální ofsetovými tiskárny, se kterými vytiskne vše od vizitek přes letáky, brožury, plakáty či katalogy. To vše i ve vysokých nákladech a za přijatelnou cenu. Zaměřuje se také na techniku sítotisku. Před samotnou výrobou reklamních materiálů zákazníkovi doporučí vhodnou metodu, která bude pro konkrétní účel ideální.

Potisk reklamních předmětů a textilu

Společnost pré, s.r.o. je schopna zajistit výrobu a tisk na nejrůznější materiály. Po domluvě zajistí i potisk hrnků a jiných výrobků. Zájme je zejména o profesionální potisk textilu metodou sítotisku. Díky ní je schopna vyrobit trička, tašky či jiný textil včetně detailů a při nízkých finančních nákladech. Dejte o sobě vědět a nechejte si vyrobit poutavá firemní trička, plátěné tašky a další textilní výrobky, které zaujmou.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Výroba samolepek, samolepicích štítku a etiket
• Zaměření na ofsetový tisk a sítotisk
• Potisk různých reklamních předmětů a textilu
• Spolupráce při vytváření grafického návrhu i realizaci