Profesionální vrtání studní zajistí odborníci z firmy SATORKA-DRILL

Pokud stavíte nebo rekonstruujete svůj dům a vždy jste toužili po kvalitním přírodním zdroji vody, určitě jste už dávno přemýšleli o vlastní studně. Sen se přitom snadno může stát skutečností. Stačí kontaktovat firmu SATORKA-DRILL a domluvit se s odborníky s více než dvacetiletou praxí v oboru. Rádi s vámi vyřeší veškeré náležitosti nutné pro přípravu a zhotovení nového vrtu a už brzy se budete moct radovat z nové studny.

Kompletní nabídka služeb pro vrtání studní

Ať už potřebujete vyvrtat novou studnu u domu či chalupy nebo vám naopak už nestačí ta stávající, neváhejte se obrátit na nás. Poskytujeme následující vrtné práce:

  • vytýčení vrtu
  • vrtání studní
  • vystrojení studen
  • rekonstrukce a čištění vrtaných i kopaných studní
  • vrty pro tepelná čerpadla

Poskytujeme také bezplatné poradenské služby v oblasti studnařství. Vysvětlíme vám, jaký typ vrtu a průměr bude potřeba zvolit. Také vám poskytneme informace o geologických podmínkách daných lokalit, aby vás nic nepřekvapilo.

Vrtané studny od SATORKA-DRILL jsou zárukou kvality

Často se nám při vyřizování zakázek stává, že musíme řešit nedokončenou práci našich předchůdců. Přecenili své síly, použili nesprávnou technologii a na nás je, abychom jejich škody napravili. V takových chvílích si zákazníci hned uvědomí, že když dva dělají to samé, není to vždy totéž. Při vrtání studní je třeba oslovit odborníky, kterými pracovníci naší firmy SATORKA- DRILL po více než dvaceti letech praxe zcela jistě jsou. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě, s potěšením tak můžeme říci, že každé dílo, které jsme kdy zpracovávali, jsme také zdárně ukončili. 

Realizujeme zakázky na vrtání studní v lokalitách Praha, Středočeský, Královéhradecký, Liberecký, Ústecký, Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský, Pardubický kraj a Vysočina.