Projektování zahrad i realizace zajistí firma Standys

Toho, aby vaše zahrada působila reprezentativně, útulně a stylově zároveň, není vůbec snadné dosáhnout. Odpusťte si hodiny vymýšlení a těžké práce a obraťte se na odborníky v oboru z firmy Standys. Projektování zahrad a další zahradnické služby tato rodinná firma nabízí více než 25 let nejen v oblasti Praha a okolí.

Projektování zahrad a jejich realizace

Firma Standys se kromě projektování zahrad zabývá i jejich kompletní realizací. Na základě požadavků zákazníka navrhnou zahradu u rodinného domu, ale také areály firem nebo hřiště. Každé projektování zahrad začíná osobní schůzkou, poté firma vytvoří detailní návrh. Pak už je jen na vás, zda ho přijmete nebo pozměníte. Rodinná firma se zabývá i samotnými realizacemi, nemusíte proto hledat jinou společnost. Postarají se opravdu o všechno – dodají veškerý potřebný materiál, upraví terén, založí trávník, vysadí stromy a vybudují skalky. Bude-li to vaším přáním, mohou vám postavit i zahradní altán nebo pergolu. Firma ale nebuduje zahrady jen na „zelené louce", můžete se na ně obrátit i v případě rekonstrukce vaší zahrady.

Další zahradnické služby

Firma nabízí i další zahradnické služby. Ať už máte zahradu jimi vytvořenou nebo ne, postarají se o její údržbu. Zajistí odbornou péči vašim trávníkům, stromům, keřům i květinovým záhonkům. Postarají se také o likvidaci bioodpadu. Mezi další zahradnické služby firmy Standys patří stromolezectví a výškové práce. Nejprve bezplatně posoudí zdravotní stav vysokých stromů a jejich nebezpečnost, poté je ošetří nebo pokácí. V neposlední řadě firma dodává automatické zavlažování zahrad.

Firma Standys působí v oblasti Praha a okolí

Firmu Standys vede už druhá generace zahradnické rodiny, která si své zkušenosti předává po desetiletí. Mladý tým špičkových zahradníků si zakládá na osobním přístupu a bezchybně odvedené práci. Projektování zahrad a další zahradnické služby nabízí v oblasti Praha a okolí, Příbram, Benešov, Písek a Strakonice.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Mladý tým špičkových zahradníků
  • Zkušenosti dvou generací
  • Naslouchání přáním zákazníka
  • Kompletní projektování zahrad i realizace
  • Rozličné zahradnické služby