První zemědělská Ratměřice: živočišná a rostlinná výroba

První zemědělská Ratměřice se zabývá živočišnou a rostlinnou výrobou. V rámci poskytovaných služeb zajišťuje také správu majetku a statku. Firma se orientuje na široký rozsah činností. Kromě zemědělství se věnuje také zámečnictví, dopravě nebo opravám pracovních strojů.

Rostlinná a živočišná výroba

První zemědělská Ratměřice se specializuje na pěstování velkého množství plodin. Mezi pěstované produkty patří obilí, kukuřice, mák, hrách nebo bob. Vypěstované plodiny jsou následně určené k dalšímu zpracování, krmení zvířat a dalšímu prodeji.

Společnost se kromě rostlin zabývá i chovem masného skotu. Pokud máte zájem o kvalitní produkty rostlinné nebo živočišné výroby, obraťte se na firmu První zemědělská Ratměřice. V oboru zemědělství a chovu zvířat má bohaté zkušenosti. Vyhoví vašim požadavkům a předá cenné rady a tipy.

Opravy strojů, zámečnictví i nákladní doprava

Nakládání s odpadem je nepříjemnou činností domácností i firem. První zemědělská Ratměřice se postará o všechny práce spojené s nakládáním s odpadem, a to včetně odvozu. Firma se zároveň specializuje i na silniční motorovou nákladní dopravu. Společnost disponuje rozsáhlým vozovým parkem pro potřeby nákladní dopravy, odvozu odpadů a převozu zemědělských produktů.

Společnost z Ratměřic ve Středočeském kraji se zabývá i řemeslnými a opravářskými pracemi. Nabízí služby zámečníků a kovářů, kteří si poradí s jakýkoliv problémem. V případě potřeby řemeslníci opraví i poruchy na vozidlech nebo pracovních či zemědělských strojích.