Puls - Praha, s r.o.: kadeřnické potřeby a školení

Společnost Puls - Praha se specializuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej potřeb pro kadeřníky a kadeřnice. Dodává kadeřnické potřeby jak pro soukromé kadeřníky, tak velké kadeřnické salóny. V nabídce je k vidění profesionální vlasová kosmetika, ale také pomůcky, od kartáčů a hřebenů po strojky. Firma zajišťuje internetový prodej s rychlou dodávkou zboží, v městské části Praha 4 pak provozuje kamennou prodejnu.

Kadeřnické potřeby pro profesionály

Kadeřnické potřeby jsou nezbytné pro všechny profesionální kadeřnické salony. Bez kvalitního vybavení nebude výsledek nikdy kvalitní. Co vše můžete v obchodě firmy Puls - Praha pořídit? Nakupte depilační vosky, kartáče a hřebeny, fény, žehličky, nůžky, strojky, kulmy či pláštěnky a límce. Firma dodává také profesionální kadeřnický nábytek – křesla, podnožníky, umyvadla a další.

Vlasová kosmetika i barvy na vlasy

Firma Puls - Praha se specializuje na prodej značkové vlasové kosmetiky. Vlasová kosmetika splňuje požadavky nejnáročnějších kadeřníků. Firma se zaměřuje na prodej kosmetiky značek Nouvelle a Goldwell. Prodává barvy na vlasy, laky, melíry a další přípravky. Vlasová kosmetika i barvy na vlasy jsou šetrné, odolné a kvalitní. V internetovém obchodě najdete také dárkové balíčky, kterými můžete obdarovat své blízké.

Odborná školení a certifikáty

Firma prodává kadeřnické potřeby již řadu let a má s nimi bohaté zkušenosti. Proto svým zákazníkům zprostředkuje také odborné kurzy a školení, po jejichž absolvování obdrží certifikát dokládající jejich odbornost. Firma zajišťuje školení barev, keratinu a také botoxu. Obraťte se na firmu s kadeřnickými potřebami a o průběhu školení a termínech se informujte osobně.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Vlasová kosmetika a barvy na vlasy známých výrobců Nouvelle a Goldwell
  • Rozsáhlý sortiment vybavení pro kadeřníky a kadeřnice
  • Nabídka odborných školení zakončených certifikátem
  • Provoz internetového obchodu i kamenné prodejny, kde si kadeřnické potřeby prohlédnete