Restaurace a penzion U Nádraží, Studénka

Hledáte ve Studénce restauraci, ve které si pochutnáte na pokrmech české či světové kuchyně? Nebo potřebujete zajistit ubytování? V obou případech navštivte restauraci a penzion U Nádraží, který je situován v blízkosti letiště Leoše Janáčka. Přesun z penzionu na letiště je možný během 10 minut.

Restaurace nabízí pestrou nabídku pokrmů

Restaurace U Nádraží ve Studénce nabízí pestrou nabídku kvalitních pokrmů včetně pizzy a dalších specialit. Restaurace je moderně vybavená a vyniká příjemnými interiérovými prostory, ve kterých si vychutnáte oběd nebo posedíte se svou rodinou či přáteli. Součástí prostorů restaurace je také velká zimní zahrada s příjemným posezením, v letním období je pro děti k dispozici i skákací hrad. Navštivte restauraci U Nádraží a ochutnejte místní burgery, pizzu, české pokrmy i různé speciality. V týdnu je pro vás připravena i nabídka denního menu.

Ubytování v moderně zařízeném penzionu

Restaurace a penzion U Nádraží ve Studénce poskytuje možnost ubytování v penzionu hotelového typu. Celková kapacita penzionu je 35 osob. K dispozici jsou moderně zrekonstruované 2 a 3lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. Ve všech prostorách penzionu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. V ubytovacím zařízení se nachází podkrovní pokoje De luxe junior, které jsou obložené dřevem a mají střešní okna. Vedle penzionu je možné zdarma parkovat.

Snadná dostupnost na letiště

Restaurace a penzion U Nádraží je situován nedaleko letiště Leoše Janáčka. Z penzionu můžete být na letišti už za deset minut. Penzion v případě zájmu zajistí i odvoz přímo na letiště. Jedná se tak o ideální variantu pro ty, kteří plánují let z místního letiště a hledají vhodné příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Penzion s kapacitou až pro 35 osob
• Moderně zařízení pokoje včetně podkrovních De luxe junior
• Možnost dopravy na letiště Leoše Janáčka
• Restaurace se zimní zahradou a skákacím hradem pro děti