Restaurace U Slavíků: denní menu, stálá nabídka pokrmů i pořádání akcí, Nová Ves

Rodinná Restaurace U Slavíků v obci Nová Ves nabízí všem zákazníkům gastronomický zážitek, na který budou dlouze vzpomínat. V kuchyni je zaměstnaný profesionální personál, který vaří jen z kvalitních a čerstvých surovin. Prostorná restaurace nabízí sál s kapacitou až 120 míst pro uspořádání oslav, firemních večírků, ale i svateb nebo rodinných oslav. V létě si můžete užít dobré jídlo v prostorách letní zahrádky, která je částečně zastřešena.

Restaurace U Slavíků nabízí gastronomický zážitek

V obci Nová Ves a okolí nenajdete restauraci s lepším renomé. Restaurace U Slavíků se pyšní zkušenými kuchaři, kteří se ve spolupráci s obsluhou postarají o opravdová gastronomický zážitek. V restauraci si pochutnáte na tradiční české kuchyni, vybrat si však můžete i z pestré nabídky pokrmů světové kuchyně. Na své si tu přijdou jak milovníci pořádného kusu masa, tak vegetariáni. Každý den si navíc vyberete ze 4 různých pokrmů v rámci denního menu.

Restaurace pohostí až 120 hostů

Prostory restaurace jsou velké a uzpůsobené až pro 120 hostů, kteří mohou v prostorném salonku oslavovat narozeniny, výročí, svatby, firemní večírky či školení. K dispozici je dataprojektor s plátnem a ozvučením.

V letních měsících lze využít útulnou zahrádku s kapacitou 100 osob. Venkovní posezení je ideální pro grilování i rožnění selat. V kuchyni vám rádi připraví a obstarají veškerý catering i sladkou čokoládovou fontánu pro mlsné jazýčky.

Čerstvé a kvalitní suroviny vybírané s pečlivostí

Všechny pokrmy jsou vařeny s láskou z kvalitních a čerstvých surovin, které jsou pečlivě vybírány. Jen tak může kuchyně zajistit to nejlepší pro vaše chuťové pohárky. Veškerý personál se vždy snaží maximálně vyhovět požadavkům a přání hostů. V případě zájmu může v prostorách restaurace proběhnout i samotný svatební obřad.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Prostorný sál s kapacitou až 120 lidí pro oslavy a svatby
• V denním menu je na výběr až ze čtyř různorodých jídel
• Personál je schopný nachystat prostředí i pro svatební obřad
• Bohatý catering, venkovní grilování i rožnění selat