Řeznictví Karel Farda: prodej masných výrobků a občerstvení, Slatiňany

Řeznictví Karel Farda ve městě Slatiňany se zaměřuje na prodej masa a masných výrobků. Patří mezi tradiční řeznictví, která kladou důraz na vysokou kvalitu nabízeného sortimentu, pestrý výběr a vstřícný přístup k zákazníkům. Ve Slatiňanech provozuje řeznictví a bufet, působí také v rámci restaurace Na Růžku v obci Heřmanův Městec. V případě zájmu zajistí i občerstvení na rauty, svatby i oslavy.

Prodej masa a masných výrobků

Hledáte tradiční řeznictví ve Slatiňanech nebo okolí, ve kterém si vyberete z široké nabídky kvalitních výrobků? Navštivte řeznictví Karla Fardy. Firma se zaměřuje na prodej masa, masných výrobků, lahůdek i polotovarů.

Dodává vepřové, hovězí a krůtí maso i zvěřinu. Maso a masné výrobky prodává jak koncovým zákazníkům, tak stravovacím zařízením a firmám. V řeznictví ve Slatiňanech vám příjemný personál rád vyjde vstříc a dodá přesně takové maso nebo masné výrobky, které budete potřebovat.

Provoz bufetu a zajištění občerstvení

Součástí řeznictví Karla Fardy ve Slatiňanech je také bufet, ve kterém si můžete za příznivé ceny koupit chutné pokrmy. Firma má bohaté zkušenosti také se zajištěním občerstvení. Pokud pořádáte oslavu nebo svatbu, řeznictví se postará o přípravu hlavních chodů i rautů. Nově je otevřena také provozovna restaurace Na Růžku v Heřmanově Městci, kde si pochutnáte na pokrmech české i zahraniční kuchyně.